Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Paula Williamson. Była żona Charlesa Bronsona miała 38 lat
Robert Głowacki
Robert Głowacki 31.07.2019 16:41

Nie żyje Paula Williamson. Była żona Charlesa Bronsona miała 38 lat

Paula Williamson
ITV

Paula Williamson nie żyje! Brytyjska aktorka została znaleziona w domu swojego ówczesnego partnera. Kobieta leżała wokół rozrzuconych pigułek i narkotyków. Media donoszą, że przyczynę jej śmierci można było rozpoznać już na pierwszy rzut oka. Kobieta miała na sobą dziwny związek z brytyjskim przestępcą. Co jeszcze o niej wiemy i jakie kryła tajemnice? Będziecie zaskoczeni.

Dwa dni temu brytyjskie media podały, że Paula Williamson nie żyje. Mówi się, że dla osób, które znalazły ją martwą na leżącą w łóżku przyczyna była jednoznaczna. Brytyjska celebrytka leżała wokół rozsypanych narkotyków i pigułek, które najprawdopodobniej wcześniej zażyła.

Paula Williamson nie żyje

Paula Williamson znana była brytyjskiej publiczności z roli w serialach: Coronation Street i Emmerdale, jednak największą sławę przyniósł jej związek z najbardziej znanym brytyjskim przestępcą Chalesem Bronsonem. Paula Williamson została znaleziona w domu swojego ówczesnego partnera, leżąca martwa na łóżku, a wokół niej aż roiło się od rozsypanych narkotyków i przeróżnych pigułek. Jak donosi The Mirror przed śmiercią Williamson zażyła sporo narkotyków, a jeszcze wcześniej została wyrzucona z klubu, a to przez stan, w jakim się znajdowała. Miała jedynie 38 lat.

Śmierć nie jest traktowana jako podejrzana. Obecnie przygotowywany jest raport dla koronerów– czytamy w oświadczeniu brytyjskiej policji.

W oficjalnym oświadczeniu policji ze Staffordshire poinformowano, że bliscy Williamson zostali poinformowani o jej śmierci. Rodzina poprosiła media o uszanowanie ich prywatności, w tym jakże trudnym dla nich czasie.

Paula Williamson i Charles Bronson

Paula Williamson wyszła za mąż za Charlesa Bronsona, uważanego za jednego z najbardziej brutalnego przestępcę w Wielkiej Brytanii. Bronson jest w trakcie odbywania kary wieloletniego więzienia i obecnie ma 64 lata. Swoją karę odbywa w izolacji, a to ze względu na swoją agresję. W 2017 roku Paula Williamson i Charles Bronson powiedzieli sobie sakramentalne tak w więziennej kaplicy. Na uroczystości mogło pojawić się jedynie 10 gości z najbliższej rodziny i przyjaciół.

Związek wzbudzał wiele kontrowersji, mimo to aktorka zapewniała, że więzienie zmieniło jej męża i sprawiło, że stał się bardzo łagodny. Niestety sielanka nie trwała zbyt długo, bo już pół roku później Bronson złożył pozew o rozwód, ponieważ dotarły do niego zdjęcia, na których Paula obściskuje się z innym mężczyzną. Paula Williamson kilka tygodni temu poznała owego partnera, jednak jej śmierć szybko zakończyła ich związek. Miała 38 lat, jeszcze nie podano żadnych informacji na temat pogrzeby, czy oficjalnej przyczyny śmierci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Paula Williamson

Paula Williamson zmarła 29 lipca. Miała 38 lat.

Paulla Williamson

Wcześniej była związana z brytyjskim przestępcą.

Paulla Williamson

Prawdopodobną przyczyną śmierci było przedawkowanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Filmy z Nicole Kidman. 6 najlepszych propozycji z blond pięknością
  2. Nie żyje Mona-Liisa Nousiainen. Fińska gwiazda sportu miała tylko 36 lat
  3. Jak uspokoić psa podczas burzy? 6 wskazówek, które pomogą tobie i pupilowi
  4. Za jakimi kobietami szaleją mężczyźni? Sprawdź, czy jesteś jedną z nich!
  5. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się dzięki Dorocie Szelągowskiej! ”Wszystko zaczęło się na balkonie”
  6. Babcia ma 107 lat i zdradziła sekret długowieczności. Nie chodzi o zdrowy tryb życia, popłaczecie się ze śmiechu
  7. Panna młoda się tego spodziewała i wymyśliła sprytny plan. Weselni goście przyłapani na pustej kopercie

źródło: plotek.pl