Aleksandra Kwaśniewska poznała męża dzięki Dorocie Szelągowskiej i jej ówczesnemu partnerowi. Wszystko zaczęło się na balkonie — opowiadał Adam Sztaba w rozmowie z RMF FM. Okazuje się, że cała sytuacja była zaaranżowana!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach raczej trzymają w tajemnicy szczegóły życia prywatnego. W 2012 roku jednak ich przyjaciel zdradził, jak córka byłego prezydenta poznała muzyka. Poznali się dzięki znanym gwiazdom, które zaplanowały ich spotkanie!

Aleksandra Kwaśniewska: mąż

Aleksandra Kwaśniewska wyszła za muzyka Kubę Badacha, wieloletniego członka grupy Poluzjanci. Ceremonia odbyła się 22 września 2012 roku w Warszawie. Ślub był wydarzeniem roku, a dla niektórych nawet stulecia. Na uroczystości pojawiło się wielu znamienitych gości ze świata polityki i mediów.

Okazuje się, że gdyby nie Dorota Szelągowska i jej ówczesny partner, Adam Sztaba, para mogłaby się nigdy nie poznać! W wywiadzie dla RMF FM kompozytor opowiedział o kulisach tego pamiętnego spotkania. To historia jak z filmu!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Wydawać by się mogło, że para poznała się przez swoich rodziców, bo ojciec Kuby Badacha był posłem. Okazuje się, że zeswatały ich gwiazdy! Adam Sztaba wyznał, że to on wspólnie z Dorotą Szelągowską wymyślili, aby przedstawić sobie Aleksandrę i Kubę! To się nazywa intuicja!

– Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie. Teraz to mogę powiedzieć — zdradził dyrygent Adam Sztaba.

Adam i Ola poznali się, gdy ta brała udział w Tańcu z Gwiazdami. Sztaba prowadził wtedy orkiestrę programu. Z Kubą poznał się przy produkcjach muzycznych dla jego zespołu. Dyrygent odpowiadał nawet za oprawę muzyczną ceremonii ślubnej Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha!

ZOBACZ ZDJĘCIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ I KUBY BADACHA:

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się dzięki Dorocie Szelągowskiej i Adamowi Sztabie!

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Już wkrótce będą obchodzili siódmą rocznicę ślubu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Elżbieta Góralczyk z „Wojny domowej” miała nieszczęśliwe życie. Ciężko zachorowała, a córką ja opuściła
  2. Aktorka „Na Wspólnej” jest w zaawansowanej ciąży! Pokazała duży brzuszek, niedługo będzie rodzić
  3. Kolejna uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” ujawniona! To gorąca piękność!
  4. Anna Komorowska ma powody do radości! Mąż zrobił dla niej coś niezwykłego!
  5. Duncan James ujawnił swoją orientację! Przystojny gwiazdor pokazał zdjęcie ze spektakularnym mężczyzną
  6. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  7. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl