Paznokcie — ich zadbany wygląd jest dla nas wszystkich ważny. Kochamy, kiedy są długie i pięknie ozdobione. Jednak ta kobieta zdecydowanie przesadziła z ich długością, doprowadzając do stanu, w którym ciężko uwierzyć, że jest z nimi w stanie normalnie funkcjonować. Ona jednak nie poddaje się, a to wszystko zaczęło się… od zakładu.

Długie paznokcie mogą wyglądać przepięknie, ale trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć sobie: dość. Nie każdemu jednak zależy na uzyskaniu takiej samej estetyki. Ta kobieta zaczęła zapuszczać swoje paznokcie na początku dla samej siebie, ale już bardzo szybko zorientowała się, że może użyć ich również w innych celach. 

Rekordowo długie paznokcie

Na początku, kiedy zaczęła je zapuszczać, po prostu chciała mieć długie paznokcie. Spędzała dużo czasu, dbając o to, żeby rosły długie i zadbane, do tego stopnia, że zaczęło bawić to osoby z jej otoczenia, które śmiały się, że są jak jej dzieci, tak bardziej o nie dba. 

Jedna z koleżanek powiedziała jej wówczas, że na pewno nie uda jej się zapuścić paznokci długich na pięć centymetrów. Założyły się wtedy, że jeśli jednak udałoby się jej tego dokonać, dostanie od koleżanki 3 tysiące dolarów. To sprawiło, że kobieta nagle miała świetną motywację, żeby je zapuszczać.

Zakład wygrała w ciągu roku. 

Paznokcie zmieniają życie

— Uwielbiam grać w tenisa, ale naprawdę nie mogę ryzykować potknięcia się i złamania paznokci. […] Wyhodowanie paznokci to ciężka praca. Potrzeba dużo poświęcenia i zaangażowania, aby dbać o coś tak delikatnego. Nieustannie obawiam się ich złamania, a opieka nad nimi jest pracą na pełny etat. Nawet gdy śpię, podświadomie, mój umysł martwi się o nie — opowiedziała kobieta. 

Chociaż kobieta jest dumna ze swoich rekordowo długich paznokci, przyznaje, że zmieniają one życie. Od kiedy je zapuściła, musiała zrezygnować z wielu czynności, które zawsze sprawiały jej radość. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

paznokcie
instagram.com/elena___beauty

Jej paznokcie należą do najdłuższych na świecie.

paznokcie
instagram.com/elena___beauty

Została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa.

paznokcie
instagram.com/elena___beauty/

Uwielbia swoje dłonie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zioła, które zapewnią dobry nastrój. Zdecydowanie warto po nie sięgać
  2. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  3. Dziś dzień jedyny w swoim rodzaju. Co na świecie oznacza data 02.02.2020?
  4. Ciężko uwierzyć, w jakim wieku jest Grażyna Torbicka. Gwiazda wygląda o 20 lat młodziej
  5. Znaki zodiaku najgorszych mężów i żon. 3 zodiaki są nie do zniesienia. Lepiej dobrze się zastanów
  6. Z trumny dochodziły dziwne dźwięki, wtedy dokonano odkrycia. Kobieta urodziła dziecko w grobie

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan świętuje wspólne 10 lat z mężem. Ma też ważny apel
Następny artykułChihuahua został uratowany ze strasznych warunków. Dzięki wyjątkowej urodzie stał się gwiazdą
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego