Grażyna Torbicka to ikona polskiej telewizji, a jej twarz przez dekady ozdabiała szklany ekran. Choć od wielu lat gości w telewizji, wciąż pada wiele pytań o jej wiek. Prezenterka bowiem może pochwalić się nieprzemijającym urokiem i czarem, a genetyka sprawiła, że jej rysy wciąż pozostają takie same! Ile lat ma Grażyna Torbicka?

Uroda tej charyzmatycznej dziennikarki zupełnie przeczy zmieniającej się metryce. Grażyna Torbicka słynie z nienagannego wyglądu, wspaniałej sylwetki i świetnego stylu. Zobaczcie, jak udało jej się zachować taki wygląd przez lata! 

Ile lat ma Grażyna Torbicka? 

Ile lat ma Grażyna Torbicka? Grażyna Torbicka w tym roku skończy 61 lat! Gwiazda przyszła na świat 24 maja 1959 roku w Pszczynie, jednak dzieciństwo spędziła już w stolicy kraju. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w TVP w latach 80. XX w., gdzie zajmowała się początkowo tematami sportowymi u boku Włodzimierza Szaranowicza. Od tamtej pory jej twarz była niezmiennie kojarzona i łączona właśnie z daną stacją, a urok osobisty i kulturalne uosobienie stały się jej znakiem rozpoznawczym. 

Znana i powszechnie lubiana gwiazda odziedziczyła urodę po swojej mamie, również sławnej prezenterce Krystynie Losce. Patrząc na zdjęcia zarówno jednej, jak i drugiej gwiazdy, nie sposób dziwić się pytaniom o wiek.

Grażyna Torbicka: Instagram 

Nic więc dziwnego, że prezenterka chętnie się pokazuje fanom na łamach portali społecznościowych. Jakie ujęcia możemy znaleźć na oficjalnym Instagramie gwiazdy? Przede wszystkim są to kadry z życia zawodowego, na których widać świetną figurę tej charyzmatycznej osobowości telewizyjnej. Grażyna Torbicka może pochwalić się również fotogenicznością, której zazdroszczą jej nawet młodsze koleżanki. Robiąc zatem wycieczkę po jej koncie nie trudno dostrzec, że gwiazda jest marzeniem każdego fotografa! 

Niestety, choć gwiazda jest uznawana za jedną z najpiękniejszych prezenterek w historii telewizji, nie doczekała się potomstwa ze swoim mężem Adamem Torbickim. Jednak brak dzieci nie stoi na przeszkodzie, by szczęśliwe żyć u boku cenionego kardiologa.  

Czego zatem możemy życzyć popularnej i sympatycznej prezenterce w tym roku z okazji tak pięknego wieku?

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Ile lat ma Grażyna Torbicka?
grazyna.torbicka/ Instagram 

Patrząc na takie zdjęcia gwiazdy, ciężko uwierzyć w jej wiek.

Ile lat ma Grażyna Torbicka?
grazyna.torbicka/ Instagram 

Znana prezenterka i jej równie popularna mama są kwintesencją kobiecości!  

Ile lat ma Grażyna Torbicka?
grazyna.torbicka/ Instagram 

Gwiazda, mimo, że w 2020 skończy 61 lat, wciąż może pochwalić się świetną figurą. Dlatego nie dziwią nas pytania w stylu: Ile lat ma Grażyna Torbicka

Ile lat ma Grażyna Torbicka?
grazyna.torbicka/ Instagram 

Prezenterka jest znana ze swojego profesjonalizmu i zaangażowania w wykonywaną pracę.   

ZOBACZ TEŻ:  

  1. Nie żyje aktorka kultowych seriali. „Odeszła we śnie” – poinformowała córka
  2. Anna Mucha planuje ślub? Pokazała zdjęcie z miejsca uroczystości, niedawno rozstała się z partnerem
  3. Ojciec nie przyznawał się do córki przez jej wygląd. Popłakał się, gdy przeszła metamorfozę
  4. „Królowa” nie żyje. Zmarła w otoczeniu najbliższych

 

źródła: viva.pl, wikipedia.com

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułWłosy „niedające się uczesać”. Dziewczynka cierpi na rzadką chorobę
Następny artykułKupił stary zegar ścienny. Przy czyszczeniu odkrył ukryty zwój, otworzył go i zamarł