Córka uwielbianej aktorki przekazała smutną wiadomość poprzez social media. Jej ukochana matka, będąca gwiazdą wielu kultowych seriali, nie żyje. Miała 83 lata. Jej nagła śmierć pogrążyła w żałobie nie tylko rodzinę, ale również wiernych i oddanych fanów, którzy z zapartym tchem, śledzili jej poczynania aktorskie. Odeszła we śnie, poinformowała córka. 

Gwiazda na swoim koncie ma prawie 100 ról filmowych i telewizyjnych. Jej nagłe i niespodziewane odejście to ogromna strata dla kinematografii. 83-latka zmarła we śnie. Zgodnie z doniesieniami córki, która poinformowała o jej odejściu, ceniona aktorka była wspaniałą kobietą, która wiodła szczęśliwe życie. 

Córka poinformowała: Nie żyje Marj Dusay

Nagła śmierć Marj Dusay wywołała poruszenie pośród wszystkich fanów serialu Star Trek. Aktorka miała 83 lata. Do wiadomości publicznej informacje przekazała przybrana córka Dusay. 

-Z wielkim żalem powiadamiam, że moja macocha Marj odeszła wczoraj rano. Zmarła we śnie. Była wspaniałą kobietą, miała wspaniałe życie, bardzo ją kochaliśmy i będziemy za nią tęsknić- napisała pasierbica na swoim facebookowym koncie. 

Aktorka na swoim koncie ma prawie 100 ról filmowych i telewizyjnych. Jednak największą sławę przyniosła jej postać kosmitki Kari w Star Treku.

Kim była Marj Dusay?

Marj Dusay była amerykańską aktorką, która na świat przyszła 20 stycznia 1936 roku w Russel w stanie Minnesota. Karierę zaczynała jako modelka, ale w latach 60. całą uwagę skupiła już aktorstwie. Swój debiut na wielkim ekranie miała 1967, kiedy wystąpiła w Pikniku u boku Elvisa Presleya

Już na początku swojej kariery wcieliła się w postać kosmitki Kari w Star Treku. Rola ta przyniosła jej niebywały rozgłos i przychylność fanów serialu. Dusay dwukrotnie wychodziła za mąż. Z pierwszym mężem doczekała się córki, Debry Dusay, która podobnie jak mama została aktorką. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Córka
fot. kadr z filmu „The Hardy Boy”

 

Córka przekazała smutną wiadomość o śmierci uwielbianej aktorki. 

córka
Fot. youtube.com
IndieIntertube

Aktorka miała 83 lata. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące o nietolerancji glutenu. Warto je znać
  2. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  3. Mąż zaproponował żonie związek na nowych zasadach. W strachu przed rozwodem zgodziła się na wszystko
  4. Pielęgniarka złamała wszystkie zasady panujące w szpitalu. Dzięki swojej odwadze odmieniła los
  5. Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała obrączkę. Diamenty kosztowały fortunę, mało kogo byłoby stać
  6. Nie obcinała paznokci od lat. Wszyscy zastanawiają się, jak wykonuje podstawowe czynności
Poprzedni artykułWeterynarze uratowali ciężko chorego Golden Retrievera. Właściciel podziękował im w mistrzowski sposób
Następny artykułOjciec nie przyznawał się do córki przez jej wygląd. Popłakał się, gdy przeszła metamorfozę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.