Jeden z uczestników nadchodzącej kolejnej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, Piotr Gawron-Jedlikowski podczas próby doznał poważnej kontuzji i jego występ stanął pod znakiem zapytania. Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Jak podaje informator Pomponika, młody aktor zerwał ścięgno Achillesa.

Nowa edycja show Twoja twarz brzmi znajomo, wystartuje już w najbliższy piątek o godz. 20:05 w Polsacie. Wiele wskazywało na to, że Piotr Gawron-Jedlikowski na swój debiut będzie musiał jeszcze poczekać, jednak prawdopodobnie ujrzymy go na scenie.

Piotr Gawron-Jedlikowski doznał kontuzji

24-letnia wschodząca gwiazda telewizji Piotr Gawron-Jedlikowski stanął przed życiową szansą. Jest nią występ w popularnym show, Twoja twarz brzmi znajomo, którego nowa edycja rozpocznie się już jutro. Młodzieniec podczas jednej z prób doznał poważnej kontuzji, która mogła wykluczyć go z kilku pierwszych występów.

– Piotrek doskonale zdaje sobie sprawę, że udział w polsatowskim show jest dla niego wielką szansą. Jednak jak to bywa zazwyczaj, gdy na czymś nam bardzo zależy, to zdarza się coś, co nam w tym przeszkadza. Podczas ćwiczenia wymagającej choreografii gwiazdor zerwał sobie ścięgno Achillesa. Jedlikowski mimo ogromnego dyskomfortu dokończył taniec – podaje informator portalu pomponik.pl.

Kiedy zszedł ze sceny, od razu postanowił wybrać się do znajdującego się na planie medyka. Stwierdził, że każdy krok sprawia mu duży ból i przepełniony obawami czekał na wyrok lekarza. Początkowo myślał, że jego występ w programie będzie niemożliwy, jednak okazało się, że stabilizator stawu skokowego i drobna rehabilitacja wystarczą, by zaprezentować się przed publicznością.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

 Uczestnik po kilku dniach rekonwalescencji wrócił do pracy. Wszystkie postacie do kolejnych odcinków przygotowuje z ortezą. Nie daje mu to żadnych forów. Przez jurorów jest oceniany tak samo jak pozostali – dodaje informator Pomponika.

Twoja twarz brzmi znajomo 14, kiedy w telewizji?

Nadchodząca 14 edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo, została zaplanowana na piątek, 5 marca o godzinie 20:05. Jest to znaczna zmiana w odniesieniu do poprzednich edycji, o czym poinformowano już jakiś czas temu.

Warto zaznaczyć również, że obecna edycja to pewnego rodzaju zastępstwo Tańca z gwiazdami, którego emisja z uwagi na pandemię koronawirusa została odłożona w czasie. Tym samym program zniknął z wiosennej ramówki Polsatu.

Poza tym w popularnym show nie doszło do większych zmian. Jurorami w dalszym ciągu pozostają: Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska oraz Adam Strycharczuk, który w poprzedniej edycji zastąpił zmarłego w ubiegłym roku Pawła Królikowskiego.

Reżyserem najnowszej edycji programu Polsatu jest Bolesław Pawica, natomiast nad muzycznym dobrem panuje i czuwa Marcin Urban. Program poprowadzą jak zwykle Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Macie zamiar zasiąść jutro przed telewizorami?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Gawron-Jedlikowski (@gawronjedlikowski)

Aktor Piotr Gawron-Jedlikowski odniósł kontuzję. Miał zerwać ścięgno Achillesa.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Gawron-Jedlikowski (@gawronjedlikowski)

Kontuzja nie wyklucza go z udziału w programie. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl, wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułNie żyje Andrzej Mierzwa. Smutną wiadomością podzieliła się jego żona
Następny artykułAgnieszka Dygant prosi rząd o pomoc finansową. Przyznała, ile dostała pieniędzy
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl