Lelum.pl

Aw58, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj paragonu z Biedronki, teraz się przyda. Kompletnie oszaleli z nową ofertą!

18 Marca 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Nie ma nudy w polskim dyskoncie. Biedronka ruszyła z zaskakującym wydarzeniem, klienci tłumnie ruszą do najbliższych sklepów. Im większe zakupy, tym większa szansa na wygraną. Wyrzuciliście paragon na znaczną kwotę? To błąd. 

Od 13 marca w Biedronce trwa prawdziwy szał zakupów. Wszystko z powodu loterii, w której do wygrania jest moc prezentów. Coś dla siebie znajdą smakosze, miłośnicy zwierząt, a także najmniejsi odwiedzający. 

Biedronka ruszyła z wiosennym wydarzeniem

Kilka dni temu Biedronka puściła w ruch koło prawdziwych okazji. “Biedronkoloteria” potrwa do 8 kwietnia — w tym czasie za zakupy otrzymamy przy kasie zdrapki, a w nich — aż 10 milionów nagród. Informacja gruchnęła kilka dni temu w mediach społecznościowych oraz na stronie dyskontu. 

- Sprzedaż objęta loterią trwa od 13.03.2023 r. do 08.04.2023 r. albo do wyczerpania puli Zdrapek. W loterii do wygrania: nagrody w postaci produktów, środki zapisywane w Wirtualnym Portfelu do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka oraz nagrody pieniężne w wysokości 60 000 zł każda. W celu odbioru nagrody należy zachować oryginał Zdrapki - czytamy na Facebooku. 

Krystyna Feldman

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

CZYTAJ DALEJ

Co można wygrać? Biedronka ma fanty dla każdego

Wiemy już, że aż stu szczęśliwców wzbogaci się o niebanalną sumę 60 tysięcy złotych, inni zaś otrzymają doładowania do wirtualnego portfela w wysokości od pięciu do aż tysiąca złotych do wykorzystania do 22 kwietnia. Co jeszcze będzie można wygrać w loterii Biedronki? 

Smakosze z pewnością nie pogardzą pasztetową, produktami spożywczymi firm Alpro, Kubuś, czy Skittles. W puli znajdują się także kosmetyki Dove i Garnier, a nawet odzież od Adidasa. 

Jak uzyskać zdrapkę? To bardzo proste — wystarczy spełnić dwa warunki. Rada dla uczestników loterii zaś jest jedna — im większe zakupy, tym większa szansa na wygraną. 

"Biedronkoloteria" ruszyła pełną parą. Trzeba spełnić dwa warunki

Podstawowym warunkiem do udziału w loterii jest posiadanie karty Moja Biedronka. Bez niej wiele nie wskóramy. Co zaś zrobić, aby otrzymać zdrapkę? Są one wydawane na podstawie paragonu za zakupy. Im wyższa kwota zakupów, tym więcej kuponów uzyskamy. 

Jedną zdrapkę otrzymamy za zakupy od 39 zł - pod warunkiem, że w naszym koszyku znajdą się produkty ze wskazanych kategorii: m.in. kosmetyków, słodyczy, suszonych owoców, napojów, mrożonek, konserw, słoików. Kolejny próg to paragon na kwotę 99 zł, o ile zakupimy artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), kawę, detergenty, karmę dla zwierząt, artykuły przemysłowe, artykuły tekstylne, świeże ryby.

Klienci z paragonem za 149 zł na dowolne produkty mogą liczyć na dwie zdrapki. Kolejne przydziały prezentują się następująco:

  • powyżej 199 zł - 3 zdrapki do paragonu w Biedronce
  • powyżej 299 zł - 5 zdrapek do paragonu w Biedronce
  • powyżej 399 zł - 7 zdrapek do paragonu w Biedronce
  • powyżej 499 zł - 9 zdrapek do paragonu w Biedronce.

Biedronka (20).jpg

Źródło: Interia

Magda Gessler

„Jak z tym żyć, czując ból, łzy najbliższych”. Przeszywający komunikat Magdy Gessler, fani pytają, co się stało

CZYTAJ DALEJ
Roksana Węgiel

"Uwaga! TVN": partner Roksany Węgiel ujawnił, jak gwiazda skradła jego serce

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Biedronkaloteria

Podobne artykuły

Nowości

Nie żyje prof. Andrzej Białkiewicz, Rektor Politechniki Krakowskiej. Z uczelnią był związany od 50 lat
Czytaj więcej >

Nowości

Ewa Krawczyk walczyła z jednym nawykiem Krzysztofa latami, nie chciała, żeby się z niego śmiali. Po śmierci wszystko wyznała
Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Adam Bronikowski. "Ukochany Tata, wybitny dziennikarz telewizyjny, erudyta"
Czytaj więcej >

Nowości

Adam Małysz zdruzgotany stanem żony Dawida Kubackiego. Przekazał, co czuje
Czytaj więcej >

Nowości

Kasjerka zwróciła uwagę starszej pani. Takiej reakcji się nie spodziewała, można zapaść się pod ziemię
Czytaj więcej >

Nowości

Jacek Wójcik wyjmował zakupy. Kaźmierska zastygła, widząc co zrobił po chwili
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]