Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Loteria

Loteria

Kupon Lotto
11.05.2024 12:42 Polak zgarnął wszystko. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Większość osób, która ukończyła 18. rok swojego życia, chociaż raz spróbowała szczęścia w grach Totalizatora Sportowego, czyli popularnie nazywanym ”Lotkiem”. Jednak okazuje się, że w jednej z kolektur w Bydgoszczy ktoś trafił główną wygraną. Ile wynosi wygrana?

Kupon loterii, zaskoczona kobieta
07.04.2024 15:16 Przed laty wygrała milion w lotto! Brytyjka nie zrezygnowała z dawnego życia

Elaine i Derek Thompsonowie trzydzieści lat temu wygrali na loterii. Dziś to wciąż milionerzy, co nieczęsto się zdarza. Kobieta zdradziła, na co przeznaczyła wygrane pieniądze. Jej styl życia może wzbudzić emocje.

seniorka, lotto
16.03.2024 11:20 Seniorka wygrała krocie na loterii, a potem tak ją potraktowano

Branie udziału w loteriach jest bardzo popularną rozrywką wśród seniorów. Z racji wieku wielu z nich nie może pozwolić sobie na udział w różnych formach rywalizacji, jednak porównywanie wygranych liczb z własnym kuponem stanowi pewną alternatywę. Pewna emerytka regularnie decydowała się na udział w loterii. Kupony potrafiła kupować nawet kilka razy w tygodniu, jednak szczęście się do niej uśmiechnęło, gdy zgarnęła krocie. To, jak ją później potraktowano, jest wstrząsające. 

Wygrał w lotto aż 7 razy w życiu, fot. Facebook/Richard Lustig, Canva/TwilightEye, Getty Images Signature
05.02.2024 16:03 Wygrał w lotto aż 7 razy w życiu. Niewiarygodne, co zrobił

Wygrana w lotto jest marzeniem wielu osób. Choć część z nich gra jedynie okazyjnie, w rzeczywistości nie wierząc w to, że mają szansę na wygraną, inni  wydają na kolejne losy aż zbyt dużo pieniędzy, niemal się zadłużając. Niektórym jednak udaje się wygrać – i to niemałe kwoty.