Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Polak zgarnął wszystko. Kwota przyprawia o zawrót głowy
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 11.05.2024 12:42

Polak zgarnął wszystko. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Kupon Lotto
Fot. KAPiF

Większość osób, która ukończyła 18. rok swojego życia, chociaż raz spróbowała szczęścia w grach Totalizatora Sportowego, czyli popularnie nazywanym ”Lotkiem”. Jednak okazuje się, że w jednej z kolektur w Bydgoszczy ktoś trafił główną wygraną. Ile wynosi wygrana?

Największe wygrane w Polsce!

Eurojackpot to gra losowa, która skupia kilkanaście państw z Europy. Do tej pory najwyższa wygrana w Polsce w tej grze wyniosłą 206 milionów złotych.

Ale ciekawostką jest to, że w trakcie gier losowych Lotto, gracz w Żabnie miał ogromne szczęście. Przy ogromnej kumulacji, która została ”rozbita” 31 maja 2016 roku, poprawnie wytypowanie sześciu liczb skutkowało wygraną w wysokości 30 588 372,20 złotych.

KAPIF_1000pix_K441163F.jpeg
Fot. KAPIF, Losowanie Lotto
Maffashion i Danilczuk mają się ku sobie? Wspólne plany mówią wszystko Justin Bieber zostanie ojcem. Ogłosili to w nietypowy sposób

Szczęśliwe liczby w MIni Lotto!

Szczęśliwe liczby, które przyniosły zwycięstwo w grze losowej Mini Lotto to: 3, 10, 13, 19 i 21. Osób, które mogą cieszyć się z wygranej jestt więcej! W losowaniu, które odbyło się 8 maja 2024 roku, wskazano poprawie ”czwórkę”, za którą totalizator płaci 425 złotych i 70 groszy. Natomiast dla osób, które poprawnie wytypowały 3 z 5 liczb ich portfel zasili się kwotą 20 złotych. 

Kilkanaście dni temu w województwie kujawsko-pomorskim 27 kwietnia 2024 roku w Mogilnie padła główna wygrana w Lotto Plus. Szczęśliwiec jako jedyny wytypował wszystkie liczby w grze Lotto Plus i wygrał 1 milion złotych.

KAPIF_1000pix_K441162F.jpeg
Fot. KAPIF, Losowanie Lotto

Padła główna nagroda w Mini Lotto - ile kasy zgarnął szczęśliwiec?

W środę, 8 maja 2024 roku cztery osoby wytypowały pięć liczb, które okazały się szczęśliwe. Pozwoliło to na zgarnięcie głównej nagrody w grze Mini Lotto. W lokalu przy Nad Torem 66, w Bydgoszczy, a także w Słupsku, Trzebnicy i Kętrzynie.

Każda z osób, które dobrze wytypowały liczby, mogą liczyć na przelew w wysokości 93 901 złotych. Tak dużą nagrodę należy odebrać nie w kolekturze, gdzie wysłało się kupon, a w siedzibie wojewódzkiej Totalizatora Sportowego.