Polacy właśnie dziś będą świadkami niewyobrażalnych rzeczy. Noc z 12 na 13 sierpnia będzie kluczowym momentem dla wielu z nas. Wszyscy z pewnością zapamiętamy ten moment na długi czas. Przygotujcie się, ta informacja będzie szczególna. 

12 sierpnia będzie wyjątkową datą dla wszystkich. Właśnie dziś w nocy Polacy będą świadkami niesamowitych wydarzeń. Lepiej przygotować się na ten ważny moment, nie będzie powtórek. 

Polacy będą świadkami niewyobrażalnej rzeczy 

Już dziś Polacy będą mogli podziwiać prawdziwy spektakl na nocnym niebie. 12 sierpnia stanie się niewyobrażalna rzecz, którą zapamiętamy na długie lata. Takie wydarzenie ma miejsce dość rzadko, dlatego warto poświęcić chwilę i przyjrzeć mu się bliżej. 

Już od połowy lipca niesamowite zjawisko zaczęło przybierać na sile, jednak noc z 12 na 13 sierpnia jest pod tym względem wyjątkowa. Mowa oczywiście o perseidach, czyli spadających gwiazdach, które już dziś będą najbardziej widoczne na niebie, przekazuje onet.pl. 

  1. Wydano pilne alarmy. Niemal pół Polski narażone dziś wieczorem
  2. Wybiegła z gmachu TVP, usiadła i zaczęła płakać. Katarzyna Dowbor została okropnie potraktowana, zanim zaczęła prowadzić „Nasz nowy dom” w Polsacie

Gdzie gwiazdy będą najlepiej widoczne? 

Polacy będą mogli podziwiać niesamowite zjawisko z kilku miejsc. Najważniejsze jest, aby ustawić się w ciemnym miejscu, światło ulicznych latarni nie sprzyja obserwacji tego, co dzieje się na niebie. Dlatego też idealnym rozwiązaniem będzie wyjechać kilka kilometrów za miasto, tam warunki są idealne. 

Nie potrzebujemy teleskopu czy innych specjalnych sprzętów, zatem wystarczy odrobina chęci. Mamy nadzieję, że nie przegapicie tego wyjątkowego przedstawienia. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Polacy
fot. unsplash.com/
Greg Rakozy

Polacy dzisiejszej nocy będą świadkami wyjątkowego wydarzenia, z 12 na 13 sierpnia nastąpi kulminacja spadających gwiazd. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do mediów przedostały się doniesienia z „czerwonych stref” w Polsce. Co tam się dzieje?
  2. Niezwykłe nagranie. Pszczoły widzą intruza i gotują go na miejscu
  3. ”Mąż namawia mnie do zdrady. Wręcz błaga, żebym spędziła noc z innym. Nie mieści się w głowie, dlaczego”
  4. Co się stało z Agatą Dudą? Od zeszłego tygodnia wszyscy mówią tylko o jednym
  5. Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzenia

Źródło: onet.pl 

 

 

Poprzedni artykułPaulina Młynarska opublikowała zdjęcie papieża. Podpis wywołał burzę, ludzie są wściekli
Następny artykułOd dziś do 25 sierpnia wszystkich w Polsce obowiązuje zakaz. Wczoraj wieczorem Rada Ministrów podjęła decyzję
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.