Polacy powinni się przygotować. Już lada moment do tysięcy domów zapukają nieoczekiwani goście. Będą sprawdzać wszystko i pytać o każdy, najmniejszy szczegół. Co więcej, naszym obowiązkiem jest odpowiedzieć na ich pytania, a niektóre mogą nas naprawdę zaskoczyć. Lepiej wiedzieć, czego się spodziewać.

Uwaga, wszystko zacznie się już za kilka dni. Polacy muszą się przygotować na niespodziewaną wizytę lub nagły telefon. Kto, kiedy i o co nas zapyta? Znamy szczegóły. 

Uwaga Polacy! Rusza powszechny spis rolny

Polacy, którzy prowadzą działalność rolniczą, muszą się przygotować. Już za chwilę rusza powszechny spis rolny. Wiemy kiedy, o co i jak zapyta nas urzędnik. 

Podczas powszechnego spisu rolnego Polacy prowadzący działalność rolniczą będą musieli podać dane osobowe, a także, informacje dotyczące udziału działalności rolniczej w dochodach gospodarstwa, działalności pozarolnicza, dochody z rent, emerytury i innych świadczeń, a także dochody z pracy najemnej czy sprzedaży produktów rolnych wytworzonych w danym gospodarstwie. Ale to nie koniec!

  1. Już się zbliża, wydano pilne ostrzeżenie. Ogromna skala zniszczeń, tysiące ludzi już bez prądu
  2. Nowe rozporządzenia dla wiernych. Obostrzenia dotknęły też księży

Powszechny spis rolny: co, kiedy, jak?

Polacy zostaną również zapytanie o liczbę maszyn używanych w gospodarstwie, powierzchnię gruntów, łąk, pastwisk, szkółek drzew i krzewów, upraw stałych czy zasiewów, pogłowie zwierząt gospodarskich, a także będą musieli podać informacje dotyczące hodowli ryb, zużycia nawozów oraz powierzchnia, kubatura i pojemność budynków gospodarskich oraz osób pracujących w gospodarstwie.

Powszechny spis rolny zacznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Będzie on prowadzony przez bezpośredni wywiad w gospodarstwie, wywiad telefoniczny lub za pośrednictwem aplikacji dostępnej na stronie internetowej GUS-u.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

polacy
fot. unsplash.com/
Diane Helentjaris

Polacy posiadający gospodarstwo rolne muszą się przygotować. 1 września rusa powrzechny spis rolny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Była w jednej celi z mamą Madzi. Ujawniła, co współosadzone robiły z Katarzyną W.
  2. Aktorka „Na wspólnej” postawiona pod ścianą. Straciła pieniądze, wyjawniła prawdę o kulisach serialu
  3. Katecheta dał uwagę chłopcu na lekcji religii. Mistrzowska odpowiedź mamy, ludzie biją jej brawa
  4. Szykujcie się na wielki hit. Katarzyna Cichopek przeszła samą siebie, jedno zdjęcie mówi wszystko
  5. Ważny komunikat Wiceministra Zdrowia. Polki i Polacy będą musieli wywiązać się z obowiązku przed jesienią
  6. Raz spróbujesz i zakochasz się w smaku. Papryka w musztardzie po chorwacku, prosto ze słoika, zdobywa popularność wśród Polaków

źródło: superbiz.se.pl

 

Poprzedni artykułMinisterstwo infrastruktury poinformowało o obostrzeniach w podróżowaniu. Polaków czekają kolejne zakazy
Następny artykułDramatyczny wpis brata Magdy Gessler. Jego słowa są wstrząsające. Co się stało?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.