Katarzyna Cichopek zaskoczyła wszystkich, a to za sprawą jednego zdjęcia. Jak się okazuje, w życiu aktorki zaszły ogromne zmiany i tym razem wcale nie chodzi tu o prowadzenie Pytania na śniadanie! Marcin Hakiel jest przeszczęśliwy, a nas wcale to nie dziwi. Gratulujemy, zapowiada się bardzo ekscytująco. Fani są zachwyceni.

Katarzyna Cichopek idzie jak burza. Dopiero co pojawiła się informacja o angażu w Pytaniu na śniadanie, a gwiazda już bombarduje nas kolejną, wielką nowiną! Małżeństwo ma ogromne powody do radości. Jedno zdjęcie ujawniło wszystko.

Katarzyna Cichopek ogłosiła wielką nowinę

Katarzyna Cichopek zdecydowanie ma dobrą passę. W ostatnim czasie w życiu gwiazdy zaszło wiele zmian, a wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek. Już niebawem wszyscy będziemy świadkami narodzin gwiazdy. Zdjęcie na Instagramie wywołało prawdziwą sensację.

Co więcej, powody do radości ma również Marcin Hakiel i wcale tego nie ukrywa. Trudno się dziwić. Wieloletnie małżeństwo musiało sprostać nie lada wyzwaniu i trzymać to w tajemnicy! Na szczęście, już wszystko wiadomo. Tego się nie spodziewaliśmy.

  1. Media przekazały druzgocące informacje. Nic nie mogli zrobić, nie żyje
  2. Wszyscy mówili, że jest za młoda na chorobę. Dwa lata czekała na pomoc

Katarzyna Cichopek podbija TVP

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek wraca na szczyt. TVP ma zamiar zrobić z niej swoją największą gwiazdę? Całkiem możliwe. Jak się okazuje, aktorka wraz ze swoim mężem pojawi się w kolejnym, zupełnie nowym programie Telewizji Polskiej. Tego jeszcze nie było.

Na Instagramie Katarzyny Cichopek, Marcina Hakiela oraz programu Przyjaciele na zawsze, pojawiły się zdjęcia uchylające rąbka tajemnicy. Co takiego zobaczymy na ekranach? O tym przekonamy się już niebawem. Fani nie mogą się doczekać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna cichopek
Fot. katarzynacichopek, Instagram

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wystąpią w nowym programie TVP.

katarzyna cichopek
Fot. katarzynacichopek, Instagram

Jak zapowiadają, czeka na nas ogromna dawka emocji. Będziecie oglądać?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media podały przykrą wiadomość o Tomaszu Lisie. Dziennikarz jest zdruzgotany
  2. Pracownik sieci Carrefour zmarł w sklepie. Jego ciało przykryto, żeby klienci mogli robić zakupy
  3. Szef MEN zabrał głos. Przekazał najnowsze zalecenia dla uczniów od 1 września
  4. Wybuch w polskim mieście. Na miejsce przyjechała policja, straż i pogotowie, wszystkich ewakuowano
  5. Wielka radość w życiu Cezarego i Katarzyny Żaków. Z całego serca gratulujemy
  6. Używasz wody z kranu, robiąc ogórki kiszone? 1 okropny błąd i będą do niczego

źródło: Instagram

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.