Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uczestniczka „Projekt Lady” błaga o pomoc. „Nie wiem, gdzie szukać pomocy. Jestem skończona”
Marta Kulik
Marta Kulik 05.12.2019 16:23

Uczestniczka „Projekt Lady” błaga o pomoc. „Nie wiem, gdzie szukać pomocy. Jestem skończona”

projekt lady
instagram.com/projektladyfani

Projekt Lady: jedna z uczestniczek programu ma poważne problemy. Fani już od dawna wiedzą o jej kłopotach, ale teraz mają jeszcze większe powody do zmartwień. 27-latka w Internecie błaga o wsparcie. Nie wiem, gdzie szukać pomocy. Jestem skończona – czytamy na Instagramie.

Uczestniczka show Projekt Lady emitowanego na antenie TVN przechodzi bardzo trudny czas. Obserwatorzy z mediów społecznościowych zaczęli się o nią martwić już kiedy chwaliła się efektami licznych operacji plastycznych i zabiegów. Niestety, zmieniony wygląd nie poprawił jej samopoczucia. Jeden z jej ostatnich wpisów jest dramatyczny.

Projekt Lady: uczestniczka potrzebuje pomocy

Karolina Plachimowicz to uczestniczka drugiej edycji Projektu Lady. Jakiś czas temu wyznała, że jej córka przeprowadziła się do ojca, a później opowiedziała o tym, że przez lata zajmowała się prostytucją. Teraz w sieci pojawił się bardzo smutny wpis.

-Zawaliłam pod każdym względem. Jako matka, jako kobieta, jako człowiek. […] Nie mam pieniędzy, same długi. W pracy nie zarabiam, a jak zarobię to na rachunki […] Po prostu co tu mówić dużo jestem skończona. Najsmutniejsze jest to, że sądziłam że gdy będę upadać, ktoś poda mi rękę, ale niestety przeliczyłam się – pisała na Instagramie.

projekt lady

27-latka zdradziła, że tak źle czuje się już od sześciu miesięcy i bardzo tęskni za córką, ale nie może jej wiele zaoferować. Marzy o tym, aby zacząć zarabiać i znowu zająć się kilkuletnią pociechą.

Karolina Plachimowicz przeżywa dramat

Karolina Plachimowicz wyznała swoim obserwatorom, że nie radzi sobie i nie ma pojęcia, gdzie szukać pomocy. Zawiodła się już na wielu osobach, którym zaufała, dlatego czuje się opuszczona.

Nie wiem gdzie szukać pomocy. Najgorsze jest to, że jestem dla wszystkich problemem ciężarem i każdy ma dość moim upadków. Ludzie tego nie wytrzymują – czytamy w jej wpisie.

Na sam koniec 27-latka wyjawiła, że odpowiedni mężczyzna mógłby odmienić jej życie, ale nie ma szczęścia do trwałych związków. Fani piszą jednak, że nowy partner nie rozwiąże jej problemów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

PROJEKT LADY

Karolina Plachimowicz opublikowała wstrząsający apel.

projekt lady

Dla osób w kryzysie emocjonalnym funkcjonuje całodobowa, bezpłatna Linia Wsparcia pod numerem 800 70 2222.

ZOBACZ TEŻ: