Lelum.pl

fot. KAPiF/Kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, prod. TVP

Przeraźliwy krzyk i krew w „Pytaniu na śniadanie”, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu śniadaniówki nigdy nie zapomnimy

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Ze względu na formułę programu „Pytanie na śniadanie” produkcja i prowadzący muszą być przygotowani na różne scenariusze. Niestety takiego obrotu spraw nie przewidzieli. Na wizji doszło do wypadku.

Ze względu na formułę programu „Pytanie na śniadanie” produkcja i prowadzący muszą być przygotowani na różne scenariusze. Niestety takiego obrotu spraw nie przewidzieli. Na wizji doszło do wypadku.

Śniadaniówka TVP budzi miliony Polaków już od ponad dwudziestu lat. Prezenterzy wielokrotnie gościli gwiazdy telewizji oraz ekspertów. Jeden z odcinków do dziś jeży włosy na głowie odbiorców.

„Pytanie na śniadanie”: magiczna sztuczka zakończona dramatem

Jednym z gości wakacyjnego odcinka śniadaniówki w 2016 roku był magik i artysta uliczny, przedstawiający się pseudonimem Pan Ząbek. Wraz z prowadzącymi, Tomaszem Kammelem i Marzeną Rogalską, chciał przedstawić widzom „prostą” sztuczkę.

W tym celu ukrył gwóźdź w jednej z papierowych torebek położonych na blacie przed dziennikarzami. Cały trick polegał na tym, że zaproszony gość miał sprawić, że niebezpieczny przedmiot zniknie, gdy Marzena Rogalska będzie uderzała w torebki dłonią.

Gdy prezenterka wyeliminowała bardziej oczywiste opcje widzowie byli przygotowani na wielki finał. Niestety, gdy dłoń prezenterki trafiła w odpowiednią torebkę, okazało się, że gwóźdź nadal znajduje się w środku.

W „Pytaniu na śniadanie” rozległ się krzyk kobiety, a w oczach mężczyzn momentalnie pojawiło się przerażenie. Pan Ząbek trzymając krwawiącą dłoń Marzeny Rogalskiej, poprosił produkcję o zakończenie transmisji śniadaniówki. Wyginająca się z bólu prezenterka wyszła wraz z gościem z kadru pozostawiając Tomasza Kammela, który nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Internauci długo nie wierzyli w to, co się wydarzyło

Widzowie z pewnością zapamiętali nieszczęśliwy odcinek, który pobudził ich o poranku. Część odbiorców przez pewien czas spekulowała w kwestii wiarygodności nagrania, jednak opatrunek na dłoni prezenterki, z którym pokazywała się na wizji w późniejszych wydania, nie pozostawia żadnych złudzeń.

Choć od incydentu minęło już ładnych parę lat, a Marzena Rogalska zdążyła już zakończyć współpracę z TVP, wystąpienie nadal robi furorę w internecie. W samym serwisie YouTube fragment „magicznej sztuczki” obejrzało ponad trzy miliony użytkowników.

Produkcja „Pytanie na śniadanie” do tej pory nie doczekała się tak ogromnego zainteresowania innym gościem. Pan Ząbek był zdecydowanym gwoździem programu.

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje
https://zrzutka.pl/r7mdk6/s/iberion/widget/card/view

Tagi:

Weronika Chmielewska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Beata Tyszkiewicz ma lichą emeryturę. Córka wyjawiła, że pogarsza się też jej zdrowie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Gwiazdor disco polo uderzył w Ralpha Kaminskiego. Zaroiło się od przykrych komentarzy Polaków

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Sylwia Przybysz jest w ciąży. Ojcem będzie Jan Dąbrowski "ależ będzie gromada"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dziś jest słynną na całą Polskę piosenkarką. Tak gwiazda wyglądała w dzieciństwie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Czytaj więcej >