W najnowszym odcinku programu „Nasz Nowy Dom” nie brakowało emocji i wzruszeń. Katarzyna Dowbor pomogła kolejnej potrzebującej rodzinie. Uczestnicy nie kryli łez na widok swojego odnowionego domu.

Prezenterka podjęła się remontu starego domu z rozpadającą się łazienką. Rodzina nie mogła poznać swojego wyremontowanego mieszkania.

Katarzyna Dowbor odnowiła dom potrzebującej rodzinie. Polały się łzy

W ostatnim odcinku uwielbianego przez widzów show prezenterka odwiedziła Targową Górkę. W tej niewielkiej wsi leżącej na terenie województwa wielkopolskiego mieszkała trzyosobowa rodzina. Po śmierci żony Paweł mieszkał wraz z córką Jagodą oraz swoim ojcem w starym, rozpadającym się domu. Remontu tego miejsca podjęła się ekipa programu „Nasz Nowy Dom”.

Uczestnicy programu „Nasz Nowy Dom” do tej pory mieszkali w naprawdę przerażających warunkach. Jagoda, a także jej tata i dziadek mieszkali w miejscu, gdzie musieli korzystać z rozpadającej się łazienki. Katarzyna Dowbor spełniła marzenie uczestników i odnowiła ich dom. W miejsce starych pomieszczeń pojawiła się przytulna łazienka z prysznicem i przestronna kuchnia.

Katarzyna Dowbor podarowała rodzinie także specjalny prezent, w skład którego wszedł tablet, telewizor i smartfon. Pan Bogdan, który w końcu może cieszyć się prywatnością w swoim nowym lokum, nie krył wzruszenia na widok swojego pokoju. Radości nie brakowało także w przypadku nastoletniej Jagody, która nareszcie ma własne miejsce do pracy i odpoczynku.

-Takiego pokoju jeszcze nie miałem. Nigdy nie przeżywałem takich emocji, jakie przeżywa teraz. Coś pięknego. Można powiedzieć rozkosz. Nie wiem, jakimi słowami mówić, aby podziękować za to wszystko — powiedział wzruszony pan Bogdan.

Katarzyna Dowbor zadbała również o pomoc dla nastolatki. Prezenterka nie tylko podarowała jej pamiętnik, ale również umówiła ją na spotkanie ze specjalistką, z którą dziewczyna będzie mogła porozmawiać w ciężkich chwilach.

Zobacz materiał wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.