W dzisiejszym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” na jaw wyszły niespodziewane informacje. Prowadząca stały segment show o nazwie „Czerwony dywan” ogłosiła radosną nowinę. Już dziś odbędzie się premiera wyjątkowej piosenki Andrzeja Piasecznego.

Program „Pytanie na śniadanie” często ma dla swoich telewidzów dawkę przedpremierowych newsów i najnowszych informacji ze świata polskiego show-biznesu. Nie inaczej było tym razem. Marta Surnik przekazała dzisiejszej gospodyni show Małgorzacie Tomaszewskiej niespodziewaną wiadomość zza kulis powstawania filmu o Annie Przybylskiej.

„Pytanie na śniadanie”: Już dziś premiera wyjątkowej piosenki Andrzeja Piasecznego

W dzisiejszym odcinku „Pytanie na śniadanie” prowadząca Małgorzata Tomaszewska, jak zwykle, spotkała się z gospodynią segmentu „Czerwony dywan”, w którym omawiane są najnowsze plotki ze świata gwiazd. Tym razem Marta Surnik przygotowała dla widzów śniadaniówki wyjątkową informację.

Już dziś o godzinie 12:00 na platformie YouTube odbędzie się premiera wyjątkowej piosenki Andrzeja Piasecznego. Utwór ten został stworzony na potrzeby filmu „Ania”, opowiadającego historię zmarłej aktorki Ani Przybylskiej.

-Jestem tu, ponieważ muszę to ogłosić. Już jest singiel Andrzeja Piasecznego pod tytułem „Ania” promujący film o Annie Przybylskiej. Dziś o godzinie 12 wyjątkowa premiera na YouTubie — zapowiedziała podekscytowana Marta Surnik.

Specjalnie dla fanów show prezenterka przygotował krótką zapowiedź, podczas której mogliśmy usłyszeć przedpremierowo, jak brzmi ta specjalna piosenka. W tle mogliśmy zobaczyć również kilka kadrów produkcji. Jak przyznała sama Małgorzata Tomaszewska, z pewnością będzie to trudny, ale niesamowicie piękny film.

Andrzej Piaseczny stworzył piosenkę do filmu o Ani Przybylskiej

Premiera wzruszającej produkcji, opowiadającej o życiu zmarłej aktorki będzie mieć premierę już 7 października 2022 roku. W produkcji będziemy mogli zobaczyć nie tylko wyznania bliskich i przyjaciół Ani Przybylskiej, ale też oglądnąć niepublikowane wcześniej materiały z jej życia prywatnego.

Co ciekawe, autor piosenki promującej film w życiu prywatnym był dobrym kolegą aktorki. Andrzej Piaseczny i Ania Przybylska spotkali się po raz pierwszy na planie serialu „Złotopolscy”, gdzie musieli wcielić się w postać zakochanych Kacpra i Marylki. Sama gwiazda śmiała się, że kiedy dowiedziała się o scenie pocałunku, nie mogła spać z emocji.

-Dla Przybylskiej wspólna scena z Piasecznym to wielkie przeżycie. Bo wokalista jest idolem również dla niej. W jej pokoju na ścianach wiszą jego plakaty. A do tego pocałunek Kacpra z Marylką trzeba powtórzyć kilka razy — wyznał reżyser kultowego serialu.

Wygląda więc na to, że dla samego piosenkarza nowy utwór, jak również cały film poświęcony zmarłej aktorce będzie miał ogromne znaczenie, a piosenka „Ania” jest hołdem nie tylko w stronę utalentowanej gwiazdy, ale też bliskiej mu koleżanki.

Zobacz zapowiedź piosenki na profilu muzyka:

Pytanie na śniadanie
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Paweł Wawrzecki wspomina pracę z Anną Przybylską. Wzruszające wyznanie
  2. Marcin Hakiel podjął decyzję o przeprowadzce. Nie może mieszkać w domu, który dzielił z Kasią?
  3. „Pytanie na śniadanie”: Cichopek bez Kurzajewskiego. Z nowym partnerem poprowadziła dzisiejsze wydanie

 

.

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.