Na instagramowym profilu „Pytanie na śniadanie” pojawiła się zaskakująca relacja. Tomasz Wolny pokazał, co Ida Nowakowska robi, kiedy kamery są wyłączone, a publiczność nie patrzy. Gospodyni nie miała pojęcia, że jest nagrywana. Tego nie zobaczymy podczas żadnego z odcinków programu.

„Pytanie na śniadanie” to nie tylko poranna dawka wiadomości i informacji, oferowana przez TVP. Widzowie spragnieni bliższego kontaktu z ulubionymi prowadzącymi mogą zaglądać do mediów społecznościowych — m.in. Facebooka i Instagrama.

To właśnie tam regularnie pojawiają się nie tylko zapowiedzi, ale także dodatkowe materiały i ciekawostki z planu. Od jakiegoś czasu gospodarzy można zobaczyć także na TikToku, dzięki czemu ekipa może nawiązać kontakt także z młodszą widownią.

„Pytanie na śniadanie”: Co Ida Nowakowska robi, kiedy kamery zgasną? Gwiazda nawet nie wiedziała, że jest nagrywana

Okazało się, że nawet poza zasięgiem kamer na planie „Pytania na śniadanie” praca wre. Dziś Tomasz Wolny postanowił pokazać kulisy programu. Zaczął nagrywać, a wszyscy dowiedzieli się, co Ida Nowakowska robi, „kiedy widzowie nie patrzą”.

Za plecami gospodarza skupiona prezenterka wpatrywała się ekran telefonu, a obok niej siedziała równie przejęta Anna Lewandowska, prowadząca „Czerwonego dywanu”. Obie wyglądały na pochłonięte jakimś zadaniem, a dziennikarz szybko wyjaśnił, że nagrywają… filmik na TikToka.

Stały punkt programu, czyli ukłon dla naszych najmłodszych widzów. A oto te dwie panie teraz spróbują sprawdzić swoją wiedzę na temat… – Tomasz Wolny urwał, kiedy na kanapie za nim zrobiło się małe zamieszanie.

Rozbawiony gospodarz pokazał, jak widocznie skonsternowana Ida Nowakowska, nieświadoma tego, że jest nagrywana, próbuje zasięgnąć pomocy wśród ekipy, usilnie tłumacząc jakiś problem.

W ogóle nie kumają. Wszystko im trzeba mówić – zakpił ze śmiechem, po czym ujawnił koleżankom z planu, że znalazły się w kadrze. – No, dziewczyny, uwaga! Wierzę w was!

Miny zaskoczonych prezenterek były zdradzały wszystko. Obie prowadzące „Pytanie na śniadanie” zrobiły wielkie oczy, a Nowakowska stwierdziła, że teraz to została zestresowana.

I tak wygląda cały czas – podsumował Wolny nie kryjąc, że miał z partnerki niezły ubaw.

Pytanie na śniadanie Ida Nowakowska
fot. instagram.com/pytanienasniadanie
Pytanie na śniadanie Ida Nowakowska
fot. instagram.com/pytanienasniadanie
Pytanie na śniadanie Ida Nowakowska
fot. instagram.com/pytanienasniadanie
Pytanie na śniadanie Ida Nowakowska
fot. instagram.com/pytanienasniadanie
Pytanie na śniadanie Ida Nowakowska
fot. instagram.com/pytanienasniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Iga świątek rozbawiła dziennikarzy na konferencji. Wystarczyło jedno
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl