Rak piersi to nowotwór, który dopada coraz więcej kobiet bez względu na wiek. Często wykrywany jest on zupełnie przypadkowo, tak było i tym przypadkiem. Jedno zdjęcie niespodziewanie ocaliło życie pewnej kobiety. Wszystko przez pewien szczegół.

Rak piersi to nowotwór, który dotyka wielu kobiet. W przypadku pewnej Brytyjki nowotwór objawił się na zdjęciach wykonanych w dość nietypowym miejscu. I wcale nie był to gabinet lekarski! Jedna fotografia uratowała życie kobiety, jednak takiego przebiegu wydarzeń nikt się nie spodziewał.

Niesamowita historia kobiety

41-letnia Bill Gill zwiedzając Edynburg, odwiedziła jedną z najbardziej popularnych, tamtejszych atrakcji, muzeum Camera Obscura & World of Illusions. Wyjście dostarczyło jednak kobiecie więcej wrażeń, niż się spodziewała. Podczas zabawy poznała prawdę na temat swojego stanu zdrowia. Wszystko wydarzyło się, gdy z rodziną zrobiła sobie nietypowe zdjęcie.

Obraz, który wyświetliły kamery termowizyjne, zaniepokoił Bill. Zdjęcie pokazywało większą temperaturę ciała na kawałku jej lewej piersi. Co więcej, u reszty zwiedzających nie zauważyła niczego podobnego. Po powrocie do domu kobieta zasięgnęła porady w sieci. Okazało się, że jest to częsta oznaka nowotworu. Brytyjka czym prędzej udała się do lekarza.

Rak piersi dotyka coraz więcej kobiet

Niestety werdykt był jeden – rak piersi. Na szczęście choroba okazała się być we wczesnym stadium, a kobieta ma duże szanse na powrót do zdrowia. Możliwe, że gdyby nie zdecydowała się na wycieczkę, jej historia miałaby smutniejsze zakończenie.

Morał z tego taki, że należy się badać. W Polsce, w ostatnim czasie, o raku piersi zrobiło się głośno za sprawą dziennikarki Anny Puśleckiej, którą również dotknęła ta straszna choroba.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rak pierski
fot. screen CNBC, YouTube

Niepokojący obraz zarejestrowały aparaty w muzeum iluzji. Okazało się, że jest to rak piersi.

rak piersi
instagram.com/camobscura1

Do Camera Obscura & World of Illusions ludzie wybierają się dla rozrywki. Bill Gill nie spodziewała się, że ta wizyta na zawsze odmieni jej życie. 

rak piersi
instagram.com/camobscura1

Jedną z atrakcji są kamery termowizyjne, które dawniej były wykorzystywane do wykrywania raka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Agnieszką Kotlarską zachwycił się cały świat. W latach 90. zginęła z ręki psychofana
  4. Horoskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia
  5. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia
źródło: national-geographic.pl
Poprzedni artykułSąsiedzi bali się tego owczarka niemieckiego. Pewnego dnia jego właściciel uchwycił jego spotkanie z listonoszem
Następny artykułViki Gabor i Kayah nagrały piosenkę. Do sieci trafił widowiskowy teledysk
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.