Rodzina przekazała tragiczne informacje o śmierci chłopca. Nie żyje bardzo młody aktor oraz wschodząca gwiazda kina. Nastolatka opłakują najbliżsi i fani. To dla nich bardzo trudny czas.
 
W sobotę 4 kwietnia media obiegła łamiąca serce informacja – nie żyje uwielbiany aktor. Jak podał amerykański portal Entertainment Weekly, śmierć młodej gwiazdy filmu potwierdziła mama nastolatka. Rodzina jest zdruzgotana. Za 5 dni chłopiec obchodziłby swoje 17 urodziny.  
 
 
 
Logan Williams nie żyje. Rodzina aktora w rozpaczy
 
4 kwietnia media obiegła informacja o śmierci młodego aktora. Nie żyje Logan Williams, 16-letnia wschodząca gwiazda filmu. Jak podał portal Entertainment Weekly, Logan Williams zmarł w czwartek, 2 kwietnia. Tragiczne wieści o śmierci chłopca przekazała jego matka. Cała rodzina pogrążona jest w rozpaczy. 
 
 
Jak powiedziała amerykańskiemu portalowi matka zmarłego aktora, sytuacja jest wyjątkowo trudna. Z powodu pandemii koronawirusa rodzina nie ma możliwości spotkać się z kobietą. Przyczyna śmierci Logana Williamsa nie została ujawniona. 
 
Śmierć chłopca to ogromna strata dla rodziny, ale również branży filmowej. Największą fanką Logana była jego matka, która nigdy nie wątpiła w swojego syna. 
 
Ze swoim talentem i wyglądem Logan miał potencjał, aby stać się wielką gwiazdą – powiedziała kobieta. 
 
Aktor mimo swojego młodego wieku miał na swoim koncie spore osiągnięcia. 
  1. Czy policja może wystawić mandat biegaczom? Funkcjonariusze już ruszyli do akcji
  2. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  3. Polscy naukowcy ogłosili przełom. Opracowana przez nich substancja hamuje zakażenie

Logan Williams: Flash

Logan Williams na ekranie zadebiutował w wieku 10 lat, występując w filmie The Color of Rain. Aktora mogliśmy oglądać w takich serialach jak Nie z tego świata czy The Whispers, a rola młodego Barry’ego Allena w serialu Flash, za którą został wyróżniony w 2015 roku nagrodą The Joey Awards, przyniosła mu prawdziwą sławę. 

Młodego aktora żegna rodzina i przyjaciele. Na swoim Instagramie wschodzącą gwiazdę wspomina odtwórca głównej roli we Flashu, Grant Gustin. 
 
Byłem pod wielkim wrażeniem nie tylko talentu Logana, ale także jego profesjonalizmu na planie. Moje myśli i modlitwy będą z nim i jego rodziną w czasie, który jest dla nich niewyobrażalnie. Przesyłam wszystkim miłość. – napisał w mediach społecznościowych znany aktor. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

If anyone’s wondering this is my twitter profile pic close up ????

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Post udostępniony przez Logan Williams ???? (@theloganwilliams)

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  2. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  3. Pogrzeb w ”M jak miłość”. Widzowie zobaczą pożegnanie jednego z głównych bohaterów?
  4. Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć
  5. Ceny w sklepach drastycznie wzrastają. Niepojęte, ile zapłacimy za niektóre produkty
  6. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.