Rodzina przekazała prasie tragiczne wiadomości. Niestety, nie żyje kandydat na prezydenta. W sobotę 18 lipca 2020 roku w wieku 73 lat odszedł Czesław Dębski od lat związany z Elblągiem. Ogłoszono datę i miejsce pochówku mężczyzny. Pogrążeni w smutku i rozpaczy bliscy apelują o jedną, bardzo ważną rzecz.
Nie żyje Czesław Dębski, kandydat na prezydenta Elbląga. Mężczyzna, który od lat był związany z tym pięknym miastem, zmarł w sobotę 18 lipca. Rodzina przekazała prasie niezwykle smutną wiadomość.
Nie żyje Czesław Dębski
Pogrążona w rozpaczy rodzina przekazała smutne informacje o śmierci Czesława Dębskiego. Kandydat na prezydenta Elbląga zmarł w wieku 73 lat. Mieszkańcy na długo zapamiętają go za jego dokonania.

Czesław Dębski był dyrektorem generalnym polsko-australijskiej spółki Elbrewery Co Ltd, i to za jego czasów elbląski browar wysunął się na pierwsze miejsce w Polsce, a firma przekazała ponad 30 mln złotych na wspieranie instytucji w Elblągu i regionie. Pożegnanie wybitnego mężczyzny odbędzie się 25 lipca. Rodzina ma pilny apel.

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Siostra Anny Przybylskiej pokazała porażające zdjęcie. Ostrzegła wszystkich, skutki są nieodwracalne
  3. Na drzwiach kościoła pojawił się skandaliczny plakat. „Wybrali śmierć”

Rodzina przekazała smutne informacje

Tragiczne informacje i pilny apel przekazała rodzina. Msza żałobna odbędzie się w sobotę 25 lipca o godzinie 9 w kościele parafialnym Świętego Rafała Kalinowskiego w Elblągu, natomiast pożegnanie o godzinie 12.30 w kaplicy na cmentarzu Witomińskim w Gdyni.

Zamiast kwiatów prosimy o wpłatę na konto Hospicjum Elbląskiego im. dr Aleksandry Gabrysiak prowadzone przez Stowarzyszenie Na Rzecz Hospicjum Elbląskiego (KRS 0000246821, konto Pekao SA 30 1240 1226 1111 0010 0946 0053) lub datek do puszki po mszy świętej – poinformowali bliscy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

rodzina
fot. pixabay.com @ivoxis

Polskę obiegły smutne informacje. Nie żyje Czesław Dębski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  2. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
  3. Dramatyczne sceny na zachodzie kraju. Policja szuka mężczyzny, może być groźny
  4. Trwa jedna z najważniejszych chwil w życiu Andrzeja Dudy. Nie mógł być szczęśliwszy
  5. Kuria wprowadza ograniczenia w ślubach. Będzie trzeba spełnić ważny wymóg
  6. Jej brzuch był monstrualny, myśleli, że jest w ciąży. Mąż z miejsca ją rzucił, kiedy poznał najtragiczniejszą prawdę

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.