Roksana Węgiel mimo swojego wieku nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio pojawiła się na MTV EMA 2019! Młoda dziewczyna pochwaliła się zdjęciami z tego wydarzenia na swoim Instagramie – uwagę przykuło zwłaszcza jedno ujęcie z przystojnym piłkarzem. Takiego spotkania pozazdrościłaby niejedna kobieta.

Roksana Węgiel wybrała się ostatnio do hiszpańskiej Sewilli na gale rozdania nagród MTV EMA 2019. Co więcej, miała zaszczyt otrzymać tam statuetkę w kategorii Najlepszy polski artysta. Zdjęcia z wydarzenia oczywiście od razu trafiły na jej Instagrama. Okazało się, że celebrytka spotkała tam wiele gwiazd światowego show-biznesu! Udało jej się zapozować nawet z Christiano Ronaldo! Zdjęcia wywołały szok wśród internautów.

Zdjęcia ze sławami światowego show-biznesu

Podekscytowana możliwością uczestniczenia w gali Roksana Węgiel nie poprzestała na znanym piłkarzu. Choć trzeba przyznać, że obecność na ściankach Christiano Ronaldo z jego partnerką wzbudziła chyba najwięcej emocji, to na Instagramie polskiej piosenkarki pojawiły się również inne pamiątkowe zdjęcia z gwiazdami światowego show-biznesu.

Nie zabrakło na nich takich celebrytów jak Dua Lipa, czy też Niall Horan z One Direction. Udało jej się także zrobić selfie z samym wokalistą zespołu Green Day. Zarówno Roksana Węgiel, jak i Billie Joe Armstrongiem wyglądają na nim zjawiskowo. 

Fani na widok jej fotografii oczywiście nie kryją zachwytu. w internecie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których fani gwiazdy podzielili się swoją opinią. Celebrytka wzbudziła zazdrość nawet wśród swoich sławnych kolegów z branży. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Megaaaa – wzdycha Maciej Musiał.

– Jesteś wielka! – dodaje Lanberry.

roksana węgiel
Fot.instagram.com Roksana Węgiel

Czy Roksana Węgiel ma chłopaka?

Nie, Roksana Węgiel obecnie nie ma chłopaka. Po ostatnim związku z Daniele Yastremskim gwiazda nie szuka nowej miłości. Przypomnijmy, że związek zakończył się po 8 miesiącach, w lipcu tego roku. Za przyczynę uznaję się napięty grafik artystki. 

Roksana Węgiel to wciąż wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu. Natłok obowiązków, jaki wiąże się z rosnącą sławą, a także młody wiek celebrytki dają same do zrozumienia, że na ten moment będzie wolała jeszcze trochę pozostać singielką.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

roksana węgiel
Fot.instagram.com Roksana Węgiel

Wokalistka pozuje z Christiano Ronaldo.

roksana węgiel
Fot.instagram.com Roksana Węgiel

Na gali spotkała również wokalistę kultowego zespołu Green Day.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Jak dziś wygląda Izabela Trojanowska? Gwiazda wciąż prezentuje się fenomenalnie [ZDJĘCIA]
  3. Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od miesięcy pokazała się na Instagramie. Fani: „Dobrze Panią znowu widzieć”
  4. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

 

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.