Rolnik szuka żony powoli wkracza w decydującą fazę. Już niedługo siódma edycja uwielbianego show Telewizji Polskiej doczeka się finału, na który czeka mnóstwo fanów. Obserwatorzy programu rozrywkowego zauważyli, że dojdzie do niespodzianki. Otóż jeden z uczestników Maciej ma odrzucić kandydaturę Ilony na rzecz… dziennikarki TVP, tak przynajmniej donoszą internauci. To nie wiecie, że on już jest z Panią Izą? – czytamy pod zwiastunem najbliższego odcinka.

Maciej przyznaje, że w stu procentach jest pewien swojego wyboru, jednak wielu fanów, jest równie przekonanych, że chodzi o Ilonę. Inni natomiast twierdzą, że jego wybranką stanie się Izabela, dziennikarka TVP Białystok. Co zatem wydarzy się w finale programu?

Rolnik szuka żony 7 Maciej

Fani siódmej edycji programu Rolnik szuka żony wiedzą, że początkowo faworytką i najpoważniejszą kandydatką na żonę 31-letniego Macieja była Monika. Sytuacja miała się jednak zmienić po przybyciu kandydatek na gospodarstwo. 

Od tamtego momentu nauczycielka miała zostać zepchnięta na boczny tor, a na prowadzenie w wyścigu o serce Macieja wysunęła się Ilona. Jednak widzowie nie koloryzują przyszłości Macieja i Ilony w jasnych barwach. Ich zdaniem relacja uczestnika i kandydatki nie zakończy się szczęśliwie.

W zwiastunie nadchodzącego 9. odcinka siódmej edycji programu Rolnik szuka żony Maciej przyznaje, że jest przekonany, co do wyboru kandydatki. Nie zdradza oczywiście, o kogo chodzi, jednak w komentarzach rozpętała się bardzo ciekawa debata.

Część wielbicieli programu twierdzi, że doktorant zdecydowany jest właśnie na wybór Ilony. Z kolei inni zaskakują doniesieniami, jakoby relacja Maćka z Iloną miała dobiec końca, a ten związał się z Izabelą, dziennikarką TVP Białystok.

– Wybierze Ilonę, ale nic z tego nie będzie; Maciej ponoć telefon wyłączy i tyle będzie Ilona z tego miała; To nie wiecie, że on już jest z Panią Izą?; A i tak Maciej olał Ilonę i związał się z Izabelą z TVP Białystok – czytamy w komentarzach pod zwiastunem 9. odcinka Rolnik szuka żony 7 na Facebooku.

  1. Żona znalazła dowód zdrady męża w jego telefonie. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób
  2. TVN ostrzega Polaków, w wielu miejscach już się zaczęło. Do 17 lepiej zostać w domach
  3. Sprzed chwili: Minister podpisuje dokumenty, tysiące Polek i Polaków odczuje skutki. Chodzi o dodatkowe pieniądze dla nauczycielek i nauczycieli

Kiedy będzie można obejrzeć 9. odcinek programu Rolnik szuka żony?

9. odcinek programu Rolnik szuka żony będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 22 listopada 2020 roku o godzinie 21:15. Pierwotnie miał on się odbyć 15 listopada 2020 roku, jednak z uwagi na mecz reprezentacji Polski w piłkę nożną został przesunięty o tydzień.

Fani z niecierpliwością wyczekują nadchodzących wydarzeń. Ze zwiastuna 9. odcinka można dowiedzieć się, że Apolonia, kandydatka Józefa spakuje swoje rzeczy i opuści gospodarstwo 66-latka. 

– Ten kandydat mnie nie odpowiada – ma powiedzieć na pożegnanie. Wszystko wskazuje na to, że Józef zdecyduje się na wybór Ewy.

Widać w nim również fragment rozmowy rolniczki Magdy z Martą Manowską, w którym twierdzi, że jest rozczarowana tym, co się stało. Czy zatem ani Adam, ani Paweł, którzy byli kandydatami Magdy, nie staną się jej wybrankami? Wszystko okaże się w najbliższą niedzielę.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 

Na Facebooku pojawił się zwiastun 9. odcinka siódmej edycji programu Rolnik szuka żony.

Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp

Początkowo najpoważniejszą kandydatką na żonę Macieja wydawała się Monika, jednak po czasie została odsunięta na boczny tor. Obecnie fani przypuszczają, że pewnym wyborem 31-latka jest Ilona, jednak pojawiły się inne doniesienia.

rolnik szuka żony
kadr z programu Rolnik szuka żony

Część fanów twierdzi, że wybranką Macieja została dziennikarka TVP Białystok.

Rolnik szuka żony
fot. facebook.pl/rolnikszukazonytvp

Fani nie mają wątpliwości, że to właśnie prezenterka jest wybranką Macieja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sejm odcięty od centrum. Barierki na ulicy, na miejscu policjanci i żołnierze
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: RMF FM przekazało informacje w sprawie niedziel handlowych. Wiadomo już, jakie są najnowsze ustalenia
  4. Zacznie się dziś od 18.00. Przygotowania rozpoczęto już w nocy, zabezpieczono najważniejsze miejsca przed „Strajkiem kobiet”
  5. Żona chciała przyłapać męża na zdradzie. Zainstalowała kamery i nogi się pod nią ugięły, gdy obejrzała nagranie
  6. Kiedy pies zobaczył śpiące dziecko, mógł zrobić tylko jedno. Piękne nagranie, prawdziwy przyjaciel
  7. Robert Lewandowski ostro po meczu Polski z Holandią. „Nie wiem czy śmiać się, czy płakać”

Źródło: rmfmaxxx.pl, pudelek.pl

Poprzedni artykułŚmierć w „M jak miłość”. Nikt nie spodziewał się dramatu, uwielbiana para dopiero zaczęła układać sobie życie
Następny artykułNie żyje legendarny muzyk. Chorował na raka
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl