Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zrobili jej pierwsze zdjęcia po rozwodzie. Gwiazda wygląda, jak cień samej siebie
Angelika Bielska
Angelika Bielska 21.06.2020 00:44

Zrobili jej pierwsze zdjęcia po rozwodzie. Gwiazda wygląda, jak cień samej siebie

rozwód
Źródło: East News Autor: RF/Coleman-Rayner/Coleman Rayner

Rozwód to nic przyjemnego. Przekonała się o tym gwiazda, która 4 czerwca 2020 wniosła pozew o rozwód. Jej siedmioletnie małżeństwo niestety uległo rozpadowi. W sytuacji nie pomaga także pandemia koronawirusa, przez którą gwiazda nie może skupić się na pracy i koncertach. Dawno nie widziano uśmiechu na twarzy artystki. Ostatnio została przyłapana przez paparazzi na spacerze z psem. Wyglądała na bardzo przygnębioną.

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock byli małżeństwem przez siedem lat. Smutna wiadomość o rozstaniu pary zszokowała fanów z całego świata. Wokalistka od dłuższego czasu unikała publicznych wyjść. Teraz przyłapana przez paparazzi pokazała, że rozwód fatalnie wpłynął na jej nastrój.

Rozwód to nic przyjemnego

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock pobrali się w 2013 roku. Para posiada dwójkę dzieci, córkę River Rose oraz syna Remingtona. Brandon od samego początku małżeństwa był także menadżerem piosenkarki. Teraz jednak wszystko się zmieni. Informacja o pozwie rozwodowym trafiła do amerykańskich mediów kilka dni temu. Z doniesień wynika, ze piosenkarka złożyła go w sądzie 4 czerwca 2020.

Plotki mówią o kryzysie, jaki dopadł parę przez trwającą kwarantannę. Tygodnie w izolacji mocno odbiły się na ich relacji. Para przez osiem tygodni nie opuszczała swojego lokum usytuowanego w Montanie. Prawdopodobnie właśnie wtedy ujawniły się skrywane problemy w ich małżeństwie.

  1. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci
  2. Nie żyje 15-letni Kuba. Nastolatek stanął w obronie swojej koleżanki
  3. Martyna Wojciechowska ma pilny apel do fanów. Potrzebne wsparcie, każdy z nas może pomóc

Gwiazda fatalnie znosi tę sytuację

Obecna sytuacja na pewno nie jest łatwa zarówno dla Kelly, jak i jej partnera. Niepowodzenie w małżeństwie mocno odbiło się na psychice artystki, która w ostatnich dniach jest wyraźnie przygnębiona. Zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilku miesięcy.

Clarkson wydaje się bardzo smutna i zmęczona. Gwiazda pokazała się bez makijażu, w niedbale spiętych włosach i pogniecionych ubraniach. Jednak trudno się temu dziwić. Wygląd jest zapewne ostatnią rzeczą, którą się teraz martwi. Miejmy nadzieje, że Kelly wkrótce poukłada sobie prywatne sprawy i znów będzie tryskać energią jak dawniej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

rozwód

Kelly Clarkson zupełnie nie przypomina siebie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewał
  2. W ostatniej chwili wprowadzili zakaz. Jest potwierdzenie, media obiegły zaskakujące wiadomości z Łotwy
  3. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał dziecko. Słowa internautów są bezlitosne, przykro patrzeć
  4. Lepiej nie spożywaj popularnych produktów z listy. GIS wycofał wszystkie z nich, mogą być bardzo groźne dla zdrowia
  5. Mężczyzna usłyszał rozpaczliwe piski dobiegające spod ziemi. Kiedy zaczął kopać, jego oczom ukazał się dramatyczny widok
  6. Zakradli się z kamerą do domu pogrzebowego. Gdy zobaczyli, co jest w środku, prawie rzucili się do ucieczki

Źródło: pomponik.pl, eska.pl