Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Rozwód

Rozwód

Mężczyzna
17.05.2024 16:29 "Moje małżeństwo rozpadło się, gdy mąż wszedł do piwnicy. Nie zapomnę tego nigdy"

Pani Ewa postanowiła podzielić się w sieci historią swojego życia. Jak się okazało, jedno banalne wydarzenie zmieniło jej uporządkowaną codzienność w koszmar. Co takiego jej mąż odkrył w piwnicy? Powinna była wyrzucić to dawno temu. 

Małżeństwo Anny i Krzysztofa zaczęło się psuć
05.04.2024 08:36 Żona chciała puścić mnie w samych skarpetach przy rozwodzie

Związek Krzysztofa i Anny to historia jak z bajki. Romantyczne początki, wymarzony ślub, wyczekane dzieci. Niestety, sielanka nie trwała wiecznie. Coś zaczęło się psuć. I wtedy nastąpił niespodziewany zwrot akcji.

list, kobieta się wyprowadza
16.03.2024 11:18 Inne kobiety poszarpałyby się o takiego męża, a ja od niego uciekłam

Kiedy Dorota poznała Marka, jej życie całkowicie się zmieniło. Wspaniały mężczyzna wkroczył w jej życie i zrobił wszystko, by ją uszczęśliwić. A tak jej się przynajmniej wydawało. Choć z wierzchu nic nie zapowiadało, że wydarzy się coś złego, po kilku latach wyszła na jaw prawdziwa intencja męża. Dorota nie mogła się na to zgodzić.

kobieta, choinka, dłonie
31.12.2023 17:14 Rozstała się z mężem przed Wigilią. Porażające, co zrobił, gdy mu oznajmiła, że to koniec. Dziś żałuje jednego

Rok temu Magda postanowiła rozstać się z mężem tuż przed tym, jak cała rodzina zjechała się do ich domu na wigilijną kolację. Swoją decyzję podjęła spontanicznie, jednak do dziś mierzy się z jej konsekwencjami. W te święta poczuła się szczególnie samotna, dlatego swoją historią postanowiła podzielić się na jednym z for internetowych. Okazuje się, że jednego pożałowała, co bardzo nie spodobało się internautom!

Natalie
06.06.2023 21:34 Przypadkiem na zdjęciach z wakacji odkryła, co mąż robił z nianią. Szybko doszło do rozwodu

Wielu kochanków myśli, że skrupulatnie ukrywa zdradę. Ta jednak potrafi wyjść na jaw w najmniej oczekiwanym momencie. Dobrze przekonał się o tym były już mąż Natalie. Ta zwęszyła jego romans, gdy przeglądała pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu. Było dla niej tylko jedno wyjście - rozwód.O swojej historii opowiedziała na TikToku. Mało tego, później miała jeszcze niezłe przeboje z kochanką swojego męża.

doda
15.11.2021 22:46 Doda z samochodu zwróciła się do fanów: „Za chwilę będę wolna”

Doda miała dziś do zakomunikowania fanom naprawdę ważną wiadomość. Na tę chwilę czekali w napięciu podobnie jak ona sama. Rabczewska nagrała na Instastories film, na którym mówi „za chwilę będę wolna”. Co się stało? Dorota Rabczewska ciężko zniosła ostatni rok. W czerwcu 2021 ogłosiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. W ich związku działo się jednak bardzo źle na długo przed rozstaniem. Czy piosenkarka wreszcie jest wolna?

właściciel restauracji
16.12.2020 18:30 Przemek: „Nienawidzę swojej żony. Czekam, aż dziecko podrośnie i chcę się rozwieść, jej zachowanie doprowadza mnie do szału”

Przemek nie wytrzymał i postanowił założyć swój własny wątek na popularnym forum, w którym się żali. Nienawidzę swojej żony. Czekam, aż dziecko podrośnie i chcę się rozwieść, jej zachowanie doprowadza mnie do szału — napisał. Uważacie, że przesadza?Przemek wyżalił się na jednym z popularnych forów internetowych. Napisał o swojej trudnej sytuacji z żoną. Już nie może tego dłużej wytrzymać, gdy ich dziecko podrośnie, ma zamiar się rozwieść. Swoje zamiary obwieścił na forum.

Agnieszka
11.09.2020 21:17 Najgorszy wiek na ślub. Jeżeli wtedy planujesz się pobrać, możesz mieć pewność, że szybko się rozwiedziesz

Ślub to bez wątpienia jedna z najważniejszych decyzji w życiu człowieka, choć – wbrew powszechnym twierdzeniom – nie na całe życie, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba rozwodów. Pojawiły się właśnie statystyki, które pokazują, w jakim wieku lepiej małżeństwo sobie odpuścić, bo istnieje dużo prawdopodobieństwo, że zakończy się rozstaniem. Wbrew utartym opiniom ślub nie jest decyzją na całe życie. Gdyby tak było nie byłoby rozwodów, bądź ich liczba byłaby śladowa. Tymczasem wcale tak nie jest, o czym najlepiej świadczą statystyki Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) przywołane przez Katolicką Agencję Informacyjną. Jeszcze w 1980 roku rozwodów w Polsce było niespełna 40 tys., dekadę później 42,4 tys., a w 2000 roku – 42,7 tys. Ale już w 2010 roku rozwiodło się blisko 20 tys. par więcej (61,3 tys.), a w ubiegłym roku aż 65,3 tys.