Sanatorium miłości okazało się sposobem na odnalezienie drugiej połówki nie tylko dla uczestników programu. Jak donosi Super Express, Marta Manowska jest zaręczona. Okazuje się, że mało kogo to dziwi. 
 
Prowadząca Sanatorium miłości, powiedziała tak. Marta Manowska zaręczyła się ku uciesze uczestników programu. Jak dowiadujemy się z tabloidu, jej wybór wcale ich nie dziwi. Kiedy gwiazda Telewizji Polskiej stanie na ślubnym kobiercu i kto jest wybrankiem jej serca? 
 
 
Szczęście za kulisami Sanatorium miłości 
 
Marta Manowska to jedna z gwiazd TVP. Dziennikarka zadebiutowała w popularnej stacji telewizyjnej, jako prowadząca programu Rolnik szuka żony. Od tego wyjątkowego momentu w telewizyjnej karierze, minęło już pięć lat. I jak się okazuje, od tego czasu wiele się zmieniło. 
 
 
Marta Manowska zyskała ogromną sympatię widzów i kolejne programy do prowadzenia, w tym The Voice Senior oraz Sanatorium miłości. Wygląda na to, że miłosne show, podczas którego uczestnicy próbują znaleźć swoją drugą połówkę, okazało się wyjątkową okazją nie tylko dla nich. Na planie programu miłość odnalazła również jego prowadząca. 
 
– Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła – cytuje słowa zakochanej dziennikarki portal JastrzabPost
 
Wygląda na to, że faktycznie jest to miłość na całe życie, gdyż jak donosi Super Express, Marta Manowska się zaręczyła. Tożsamość jej wybranka również nie jest tajemnicą. Kim jest mężczyzna? 
  1. Nagły wzrost zachorowań w Polsce, kolejne śmierci. Minister zdrowia: „To nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku.”
  2. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza
  3. Syn Doroty Szelągowskiej pokazał siostrę. Mała Wanda rośnie jak na drożdżch

Marta Manowska zaręczyła się

Marta Manowska, jak donosi Super Express, zaręczyła się już w zeszłym roku. 

– Para w tamtym roku była w Paryżu i, jak zgodnie twierdzą ich znajomi, w mieście zakochanych Adam poprosił ją o rękę. Oczywiście się zgodziła – cytuje tabloid portal JastrzaPost

Wiadomość o ślubie wzbudziła również entuzjazm wśród uczestników Sanatorium miłości. Komentarza w tej sprawie udzielił między innymi Władysław Balicki. 

– Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie Sanatorium z zazdrością patrzyliśmy na nich. Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście.\ – zdradził w rozmowie z Super Expressem

Kim jest Adam, narzeczony Marty Manowskiej? Adam, narzeczony Marty Manowskiej to dźwiękowiec, którego prezenterka poznała dwa lata temu na planie pierwszego odcinka Sanatorium miłości.  

Choć gwiazda TVP nie potwierdziła doniesień dotyczących zaręczyn i w całej sprawie postanawia milczeć, zakochanym składamy ogromne gratulacje. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sanatorium miłości
fot. instagram.com @martamanowska

Marta Manowska pięć lat temu prowadziła program Rolnik szuka żony

sanatorium miłości
fot. instagram.com @martamanowska

Od tego czasu w życiu gwiazdy sporo się zmieniło. 

sanatorium miłości
fot. instagram.com @martamanowska

Marta Manowska zaręczyła się, a swoją drugą połówkę odnalazła na planie Sanatorium miłości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. 9-letnia dziewczynka w samej piżamie błąkała się po ulicy. Wyszła z domu, bo rodzice byli pod wpływem
  4. W trakcie kwarantanny zabrała dzieci na spacer. Szybko pożałowała, wylądowała w szpitalu i wcale nie przez koronawirusa
  5. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

 

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułWśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
Następny artykuł12-letnia dziewczynka jest pod respiratorem. Rodzina przekazała porażające szczegóły
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.