Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sarsa szczerze o alkoholizmie w branży. Bardzo smutne słowa
Robert Głowacki
Robert Głowacki 16.02.2019 13:55

Sarsa szczerze o alkoholizmie w branży. Bardzo smutne słowa

sarsa
fot.screen z programu „Kuba Wojewódkzi”

Sarsa jest na polskim rynku muzycznym dopiero od kilku lat, a już zdążyła wyrobić sobie zdanie na temat ludzi z branży rozrywkowej. Artystka wypowiedziała się na temat alkoholizmu w polskim show-biznesie. Padły bardzo smutne słowa. Co dokładnie powiedziała?

Sarsa dała nam się poznać jako kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Nosząca przedziwne, kolorowe stroje dziewczyna z rogami, która śpiewa popowe komercyjne piosenki. Ostatnio artystka przeszła niemałą przemianę, zmienił się jej wizerunek, a nowa muzyka znacznie się różni od tego, co serwowała swoim fanom do tej pory.

Sarsa o alkoholizmie w branży

W jednym z ostatnich wywiadów Sarsa opowiadała o swojej nowej płycie i inspiracji, jakie natchnęły ją do stworzenia nowego, innego niż do tej pory materiału. W rozmowie z Wirtualną Polską piosenkarka opowiedziała o problemie alkoholowym, który dotyka coraz więcej osób, szczególnie tych wrażliwych.

– To jest czasem silniejsze od nas. Obserwując moje otoczenie, nawet ostatni film z Lady Gagą, na którym byłam, gdzie oglądamy i poznajemy historię prze zdolnego artysty, który nie dźwiga swojej własnej wrażliwości. Nie ma żadnej powłoki ochronnej, tarczy i alkoholizm doprowadza do tragedii w jego życiu. (…) Alkoholizm to problem przede wszystkim ludzi bardzo wrażliwych, którzy nie mają tej tarczy, powłoki ochronnej- powiedziała gwiazda w rozmowie z Wirtualną Polską.

Alkoholizm w polskim show-biznesie

Kilka miesięcy głośno było po ostrej wypowiedzi Katarzyny Nosowskiej na temat alkoholizmu na polskich salonach i nie tylko. Artystka zauważa, że alkohol zaczyna rządzić środowiskiem artystycznym, w którym od lat się obraca. Nosowska podkreśla też, że choroba alkoholowa nie dotyczy ludzi z marginesu społecznego, a często ludzi uchodzących za elity.

– Artyści piją dużo, ale w Polsce alkohol jest wszędzie. Nie ma środowisk od niego wolnych. Ludzie są coraz bardziej umęczeni rzeczywistością, zarzynają się w pracy, która nie sprawia im radości. Wieczorem, po przyjściu do domu, potrzebują się jakoś rozluźnić. (…) Wszędzie widzę tzw. alkoholików wysoko funkcjonujących, ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, że już mają ten problem, albo nie chcą się do niego przyznać. – powiedziała Nosowska w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sarsa

Sarsa w wywiadzie opowiedziała o problemie alkoholowym w świcie artystycznym.

sarsa

Według piosenkarki alkohol jest problemem najbardziej wrażliwych ludzi, którzy nie mają powłoki ochronnej. Alkohol jest dla nich ucieczką od problemów, z którymi nie potrafią sobie poradzić.

sarsa

To odważna deklaracja. Do tej pory piosenkarka nie wypowiadała się na takie tematy.

Sarsa

Wcześniej głośno temat poruszyła Kasia Nosowska.

Sarsa

Artystka zauważa, że alkoholicy to nie tylko ludzie z marginesu społecznego, ale też ludzie cieszący się dużym szacunkiem społecznym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kiedy dziennikarka telewizji Polsat wygrała z rakiem, Polska oszalała. Tysiące kobiet nie mają tego szczęścia
  2. Jak mieszkała Kora? Swój piękny azyl znalazła w Bliżowie
  3. Wykształcenie Doroty Wellman zaskakuje. Nie spodziewaliście się tego

źródło: pudelek.tv/gala.pl