Schroniska są przepełnione, pełno w nich pięknych, kochających zwierząt, które zaskoczą cię przywiązaniem, jakiego nigdy nie mogłeś sobie wyobrazić. Niestety, ludzie wciąż bardzo często decydują się na zakup zamiast na adopcję. Może czas to zmienić? Dajmy w końcu zwierzętom ze schronisk miłość, na którą w pełni zasługują. 

Te zwierzęta często są ignorowane, uważane za gorsze, od wymarzonego pieska idealnej rasy. Niestety, prawda wygląda w taki sposób, że psy rasowe często zmagają się z wieloma chorobami, na które skazali je ludzie. W 2020 roku nie kupujmy zwierząt. Zamiast tego, wybierzmy się do schroniska i dajmy dom i ciepło któremuś z tych zwierząt. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

schroniska
fot. Helena Lopes from Pexels

Te zwierzaki nas potrzebują. 

Poprzedni artykułLatami nie zmywała makijażu przed snem. Lekarka prawie zemdlała, gdy zajrzała pod jej powiekę
Następny artykułWalentynkowa kolekcja biżuterii YES. Inspirowana paryskim stylem życia
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego