Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znana celebrytka chce dostać pod choinkę rumuńską sierotę. Fani nie mogą uwierzyć
Marta Kulik
Marta Kulik 12.11.2019 20:23

Znana celebrytka chce dostać pod choinkę rumuńską sierotę. Fani nie mogą uwierzyć

fot. Roberto Nickson, unsplash.com

Sierota z Rumunii i seria zabiegów kosmetycznych to wymarzone prezenty znanej celebrytki. Z okazji nadchodzących świąt przygotowała listę, która zamurowała jej fanów. Nawet jej partner nie miał o niczym pojęcia, a o wszystkim dowiedział się w zaskakujący sposób. Jego stanowcza reakcja nie spodobała się ukochanej.

Znana z wielu przedsięwzięć celebrytka ma już piątkę dzieci, a kilka miesięcy temu po raz pierwszy wspominała o adopcji. Teraz brytyjskie media ujawniły, że sierota z Rumunii miałoby być świątecznym prezentem dla 40-latki. Sprawa wywołała kryzys w jej związku, bo narzeczony nawet nie chce słyszeć o tym pomyśle.

Sierota jako prezent pod choinkę

Katie Price w przeszłości podobno myślała o dziecku z Nigerii, ale ostatecznie uznała, że chce, aby w jej domu zamieszkała rumuńska sierota. Brytyjska celebrytka podjęła decyzję bez konsultacji z partnerem, który dowiedział się o wszystkim, kiedy przyłapał ją na googlowaniu procedur związanych z adopcją.

sierota

Kris Boyson, ukochany matki pięciorga dzieci jest wściekły na partnerkę i jasno daje jej do zrozumienia, że nie chce powiększać rodziny. Sam nie jest ojcem żadnego z pociech gwiazdy Instagrama i nie spieszy mu się do ojcostwa. Z informacji, do których dotarły brytyjskie media, wynika, że kobieta jest obrażona i jeśli nie uda jej się dopiąć swego, wyjedzie do Turcji, aby poddać się kolejnym zabiegom medycyny estetycznej.

Kim jest Katie Price?

Katie Price jest brytyjską celebrytką, na Instagramie obserwują ją ponad 2 miliony osób. Zajmuje się modelingiem i śpiewem, a także próbowała swoich sił w aktorstwie. 40-latka ma wszechstronne zainteresowania, dlatego może pochwalić się wydaniem kilku powieści, książek dla dzieci i poradnika modowego. Jeden z magazynów powierzył jen prowadzenie rubryki na temat relacji w związkach.

sierota

Katie była trzykrotnie zamężna i ma piątkę dzieci z czterema mężczyznami. W 2002 roku była związana z piłkarzem Dwightem Yorkem, któremu urodziła syna Harveya. 17-latek jest niewidomy i cierpi na autyzm. W 2005 roku celebrytka wyszła za piosenkarza Petera Andre, z którym ma 14-letniego syna i 10-letnią córkę. Po rozwodzie związała się ze sportowcem Alexem Reidem, a później wyszła za Kierana Haylera, któremu również urodziła syna i córkę. Od 2014 roku para pozostaje w separacji, jednak Katie od wielu miesięcy związana jest z trenerem personalnym Krisem Boysonem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wywróciła się na śliskim chodniku. Łódzki sąd przyznał rekordowe odszkodowanie
  2. Kuchnia Michała Wiśniewskiego jest boska. Ma w niej niezwykłą kolekcję
  3. Żona znanego aktora po raz drugi poroniła. Podzieliła się druzgocącym wpisem na Instagramie
  4. Córka tej pary uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Jej uroda jest niezwykła
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem