Co prawda do Eurowizji 2022 jeszcze kawałek, jednak już pojawiają się pierwsze głosy na temat tego, kto wówczas będzie reprezentować nasz kraj. Swoją propozycję na konkurs przedstawiły znane z serialu Miłość na zakręcie Siostry Szczepańskie. Na temat wyboru wypowiedział się prezes TVP, Jacek Kurski.

Przypomnijmy, że w tym roku na Eurowizji w Rotterdamie Polskę reprezentował Rafał Brzozowski z piosenką pt. The Ride, jednak nie dostał się do finałów. Komu przypadnie ten zaszczyt w przyszłym roku?

Jacek Kurski na temat wyboru reprezentanta Polski na Eurowizji 2022

Jakiś czas temu prezes Telewizji Polskiej udzielił wywiadu dla portalu Jastrząb Post, w którym przyznał, że nie chce popełnić tego samego błędu, jak w tym roku i pracują nad formułą, która wyłoni najlepszego kandydata i piosenkę na Eurowizję 2022.

Chciałbym, abyśmy ujawnili kandydata na Eurowizji może późno, ale pracowali nad tym hitem dużo wcześniej. Jeszcze jesienią tego roku. Bo potem jest już bardzo późno na rozkręcenie promocji i znalezienie odpowiedniej piosenki – powiedział Jacek Kurski.

W sieci pojawiła się już pierwsza piosenka, którą wykonawczynie mają zamiar zaproponować na Eurowizję. Mowa o Siostrach Szczepańskich, które znane są z serialu Miłość na zakręcie, gdzie grają córki Katarzyny Skrzyneckiej, przez co nazywane są także Córkami Skrzyneckiej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Utwór nosi tytuł El Complemento i jest w całości śpiewany w języku hiszpańskim. Dziewczyny nie ukrywają, że bardzo by chciały wystąpić przed europejską publicznością, jednak do wyboru daleko.

– może to będzie propozycja na EUROWIZJĘ 2022? – napisały dziewczyny. 

Myślicie, że im się uda?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje bliska dla Elżbiety II osoba. Żałoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Źródło: jastrzabpost.pl

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl