W serialu M jak miłość szykują się niemałe zmiany. Barbara Kurdej-Szatan już wkrótce ponownie pojawi się na ekranie, jednak bohaterka, w którą się wciela, straci najbliższą swemu sercu osobę. Jak przekazuje radiozet.pl, ojciec serialowej Joanny Chodakowskiej będzie miał zawał. Mężczyzny niestety nie uda się uratować. 

Już wkrótce w M jak miłość zabraknie kolejnego bohatera. Fani serialu mogą już zacząć przygotowywać się na wielkie emocje. 

Śmierć w M jak miłość 

Serial M jak miłość gości na antenie stacji TVP już od 2000 roku. Mimo tego, że serial ma już ponad dwie dekady, wciąż cieszy się popularnością wśród polskiej publiczności. 

Najwięksi fani serialu mogą przygotować się na wielkie emocje. Twórcy M jak miłość postanowili trochę namieszać w relacjach między bohaterami i nie tylko. 

Już wkrótce na ekranie ponownie pojawi się Joanna Chodakowska, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan. Niestety jej bohaterka będzie musiała zmierzyć się z wielką stratą. Ojciec Asi będzie miał zawał. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Mimo interwencji, mężczyzny nie uda się uratować, przekazuje radiozet.pl. Niestety, to nie jedyna przykra informacja. Na Asię po powrocie nie będzie czekał Michał grany przez Pawła Deląga. Mężczyzna zainteresuje się natomiast Izą, w którą wciela się Adriana Kalska. 

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Party uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie do pracy na planie serialu. Świeżo upieczona mama może liczyć na specjalne względu:

Wciąż karmię, dlatego produkcja zadbała, żebyśmy mieli komfortowe warunki i swój kamper. Na początku będę miała tylko kilka dni zdjęciowych, ale o pomoc w codziennych obowiązkach poproszę moją mamę – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie ze wspomnianym magazynem.

Nie możemy doczekać się nowych odcinków!

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: radiozet.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.