Ilość zabawek na sklepowych półkach przyprawia o zawrót głowy. Wybór prezentu dla dziecka w wieku wczesnoszkolnym to proste zadanie, dopóki nie pojawią się pytania:

 • czy lubi akurat tego superbohatera?
 • czy ma już te puzzle lub grę planszową? 
 • czy spodoba mu się ta gra na konsolę?
 • czy ma taką figurkę, pluszaka, model samochodu?
 • jaki rozmiar ubrań nosi (jeśli zamierzamy kupić t-shirt lub bluzę)?

Oczywiście zachowując paragon zwykle możemy wymienić nieudany prezent na coś innego, ale nic nam nie zastąpi radości dziecka, które dostało świetny prezent, jakiego się nie spodziewało. Nasza propozycja będzie wspaniałą niespodzianką dla większości dzieci w wieku 7-12 lat. O czym mowa?

Domowe laboratorium dla małego geniusza

Domowe laboratorium SmartBee >zobacz< to nie tylko zabawa, lecz także nauka i poznawanie świata. Podstawowe zjawiska fizyczne i chemiczne zachwycają wszystkich ludzi od wieków, tym bardziej zainteresują dziecko, które jest na etapie fascynacji doświadczeniami.

Taki prezent pozwoli rozwijać pasje, zaspokoić naturalną ciekawość i poszerzyć wiedzę. W pudełku znajdziecie wszystko, co potrzebne do samodzielnego wykonania doświadczenia. Dzięki zrozumiałej instrukcji z obrazkami, z przeprowadzeniem eksperymentu poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci, ale najlepszą zabawą będzie wspólne eksperymentowanie.

Eksperymentowanie to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu

Najcenniejszym prezentem jest czas spędzany razem z dzieckiem. Wielu rodziców, dziadków i wujków może po prostu nudzić zabawa klockami, rysowanie, a nawet gra w gry. Wspólne eksperymentowanie to pomysł na wspólne odkrycia pełne śmiechu i pozytywnych emocji. Tu nie ma miejsca na nudę. Przy doświadczeniu może usiąść cała rodzina, ze starszymi i młodszymi dziećmi. 

W każdym pudełku znajdziecie kilka eksperymentów i wszystko, co potrzebne do ich wykonania. Każde doświadczenie zostało opracowane przez absolwentów Polskiej Akademii Nauk. Przeprowadzając eksperymenty korzystasz z aplikacji, którą uruchomisz na smartfonie lub tablecie. Wirtualni asystenci dodatkowo uatrakcyjnią całą zabawę. Taka rozrywka zainteresuje nawet te dzieci, które zwykle „nosa znad telefonu nie chcą wychylić”.

Rozszerzona rzeczywistość AR dla wymagających

Najprawdopodobniej każde dziecko doskonale zna gry wykorzystujące mechanizm rozszerzonej rzeczywistości. Już w roku 2016 świat podbiła gra Pokemon GO. W pakiecie SmartBee rozszerzona rzeczywistość (AR) wykorzystywana jest do nauki przez zabawę. Nowoczesna technologia pozwala rozwijać kreatywność, pasje i zaspokajać ciekawość młodych odkrywców

Razem z każdym BeeBoxem dostajemy: 

 • kompletny zestaw do wykonania kilku eksperymentów tematycznych z chemii, fizyki i biologii,
 • dostęp do aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością i wirtualnymi asystentami, 
 • newsletter z nowymi pomysłami na zabawę, 
 • przepisy na triki, 
 • karty kolekcjonerskie,
 • naklejki.

Zestawy doświadczeń z chemii, biologii i fizyki

Do wyboru mamy kilka wariantów programów (3, 6, 12 m-cy), w których co miesiąc możesz otrzymać pakiet z kolejnymi doświadczeniami. Przykładowo: w rocznej subskrypcji jest 12 różnych zestawów. Przejdź do pełnej listy BeeBoxów >tutaj< i zobacz różne opcje zamówienia wybranych eksperymentów.

Z kodem nastart otrzymasz rabat w wysokości 40 zł. 


Artykuł sponsorowany

Poprzedni artykułUczniowie natychmiast odesłani na naukę zdalną. Nie było innego wyjścia, nauczyciele WF-u mają koronawirusa
Następny artykułRóżaniec u o. Rydzyka kosztuje 130 złotych. Rozsądna cena?
Copywriter, specjalistka z dziedziny reklamy natywnej. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i globtroterka. Miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot).