Policjanci z Tuszyn zatrzymali kobietę mającą 40 lat. Dopuściła się ona kradzieży na swoich pracodawcach. Gdy sprzątała im dom przez kilka miesięcy, udało się jej ukraść sporą sumę pieniędzy. Łącznie wyniosła z domu kilkadziesiąt tysięcy. Teraz grozi jej kara do 5 lat więzienia. 

Kobieta okradała swoich klientów, sprzątała u nich w domu 

40-letnie kobieta, sprzątając, regularnie okradała z pieniędzy swoich pracodawców. Dwa dni temu policja otrzymała zgłoszenie dotyczące kradzieży sporej sumy. 

Kobieta wykorzystała zaufanie pracodawców i pod ich nieobecność kradła pieniądze. Działała w ten sposób od grudnia 2020 roku do 20 lipca 2021 roku. Przez kilka tych miesięcy kobieta zdołała ukraść około 26 000 złotych. Ten proceder przerwał dociekliwy właściciel domu, który przyłapał 40-latkę na gorącym uczynku – przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kobieta, która dopuściła się tego czynu, usłyszała zarzuty. Grozi jej nawet 5 lat więzienia. Do tej pory nie miała problemów z prawem. Spoczywa na niej aktualnie dozór policji. 

Powyższa sytuacja powinna być przestrogą dla osób, które w nieodpowiedni sposób przechowują swoje cenne przedmioty, czy pieniądze.