Starsza pani musi fiknąć to kolejny program, który pojawi się już na początku września na antenie TVN. Jesienna ramówka zapowiada się naprawdę obiecująco – pojawi się wiele nowości, ale to Starsza pani musi fiknąć wzbudził najwięcej emocji. Zachwytom nie było końca: „Wbiło mnie w fotel”, „Mój faworyt”. Pojawią się w nim największe gwiazdy stacji. Czy okaże się takim samym hitem jak Azja Express? 

Jesienna ramówka TVN 2019 okazała się inna, niż wszyscy się spodziewali, przebiegła w cieniu tragedii, do której doszło nad jeziorem Kisajno, w wyniku której zmarł Piotr Woźniak- Starak. Tego dnia wyłowiono ciało producenta filmowego po pięciodniowej akcji poszukiwawczej. Mimo wszystko impreza się odbyła i ogłoszono nowe programy, które zobaczymy tej jesieni. Największe emocje wywołało show Starsza pani musi fiknąć.

Kiedy jest emisja Starsza pani musi fiknąć?

Starsza pani musi fiknąć będzie emitowane na antenie TVN od 4 września, a każdy kolejny nowy odcinek będzie pojawiał się w środy o 21.30.

Kogo zobaczymy w programie? Show przyciągnęło same gwiazdy, pojawi się w nim Magda Gessler, Joanna Krupa, Andrzej Piaseczny czy Dawid Kwiatkowski

– Mam swój faworyt absolutnie. To jest Starsza pani musi fiknąć.- powiedziała w rozmowie z Plejadą Anna Kalczyńska

O czym będzie program Starsza pani musi fiknąć?

Program polega na tym, że dziecko wymyśla i organizuje zadanie, które musi wykonać jego rodzic. Wymagają one dużej odwagi i do samego końca rodzic nie wie co go czeka. W programie udział biorą same gwiazdorskie pary.

Na ekranie zobaczymy jak zadania wykonuje Magda Gessler, a wymyśli je dla niej jej syn, Tadeusz Muller, pojawi się też Joanna Krupa z mamą Jolantą czy Paweł Fajdek z ojcem Waldemarem.

Starsza pani musi fiknąć to polska wersja brytyjskiego formatu 50 Ways to Kill Your Mammy. Każda para ma swój odcinek, ponadto nie zobaczymy jednej scenerii, ponieważ plan zdjęciowy co chwila się zmieniał- każda para bawiła się w innym zakątku świata. Program realizowany jest od jesieni ubiegłego roku. 

Zobacz zdjęcia:

starsza pani musi fiknąć
fot. screen tv.wirtualnemedia.pl

Jak widać Magda Gessler będzie dzielnie walczyć i niestraszne są dla niej żadne zadania. 

starsza pani musi fiknąć
fot. screen tv.wirtualnemedia.pl

Możemy oczekiwać wielu emocji. Tu Joanna Jędrzejczyk z mamą.

starsza pani musi fiknąć
fot. screen tv.wirtualnemedia.pl

Jakie zadanie zafundował Magdzie Gessler jej syn Tadeusz? 

starsza pani musi fiknąć
fot. screen tv.wirtualnemedia.pl

Starsza pani musi fiknąć na pewno nie będzie programem, przy którym będziemy się nudzić. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego

źródło: wirtualnemedia.pl, plejada.pl

Poprzedni artykułPies zniknął na kilkanaście godzin. Gdy właścicielka zobaczyła nagranie z kamer, osłupiała
Następny artykułIzabela Janachowska o macierzyństwie: ”Wpadłam, wsiąkłam, Jestem zwariowaną matką”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.