Stopy tej kobiety wywołują obrzydzenie u osób, które miały okazję natknąć się na opublikowane przez nią zdjęcia. Już teraz powinniście wiedzieć, że bohaterka zmaga się z nadmiernym rogowaceniem naskórka. Ostrzegamy, że te kadry na długo utkwią w waszej pamięci.

Właściwa pielęgnacja stóp jest jedną z tych czynności, o których wiele kobiet zapomina. Przez większość roku pozostają one przecież ukryte, więc ich stan i wygląd nie ma dla nich większego znaczenia. Dopiero lato, żar z nieba i odkryte buty uświadamiają im, jak ogromny błąd popełniły. Niekiedy przed ich prezentowaniem ogranicza nas choroba. Tak jak tym razem.

Stopy te wywołują przerażenie

Kobieta, która zdecydowała się na ich pokazanie wykazała się ogromną odwagą i determinacją. Jesteśmy przekonane, że większość z nas zrobiłaby wszystko, aby kadry ujawniające ich stan nigdy nie ujrzały światła dziennego. 

Stopy
Screen z filmiku YouTube

Stopy te u wielu osób wywołują odruch wymiotny. 

Na zdjęciach zobaczyć możemy stopy kobiety, która od lat cierpi na tzw. mo­dzel. Przejawia się on ogromnym zgrubieniem warstwy rogowej naskórka. Przez to na skórze zaczyna tworzyć się twarda, pożółkła skorupa. Niekiedy też widoczne są na niej liczne pęknięcia tak, jak chociażby w tym przypadku.

Do jego powstania dochodzi przez wkładanie na nogi zbyt ciasnego obuwia lub płaskostopia. Zmiany takie należy regularnie nawilżać i usuwać. Nasza bohaterka zdecydowanie o tym zapomniała.

Internauci nie mogą w to uwierzyć 

Pomimo tego, że zdjęcia są naprawdę wstrząsające, wywołują ogromne zainteresowanie. Pod zdjęciami niemalże w mgnieniu oka pojawiła się lawina komentarzy.

– Nie mogę w to uwierzyć. Jak człowiek może świadomie dopuścić się do takiego stanu?! – napisała jedna z kobiet na Facebooku. 

– Życzę jej powodzenia latem. Nie ulega wątpliwości, że z ogromną dumą wkłada sandałki lub japonki – dodała kolejna.

– Obrzydliwe, a zarazem fascynujące. Dziwna sprawa – spuentowała kolejna. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Stopy
Unsplash.com @janromero

W przypadku naszej bohaterki zdecydowanie coś poszło nie tak, jak powinno. 

Stopy
Screen z filmiku Facebook

Kobieta próbuje pozbyć się nadmiaru martwego naskórka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaca minimalna idzie na REKORD! Trudno uwierzyć ile wyniesie za kilka lat
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje
  6. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
Poprzedni artykułMama powiedziała, że jej synek spadł w przepaść. Prawda okazała się niewyobrażalnie gorsza
Następny artykułŚmierć żony i utrata syna kompletnie go załamały. Gwiazdor Stawki większej niż życie, Złotopolskich i Koła fortuny przeszedł koszmar
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.