Monika Brodka to ekstrawagancka artystka, która swoim wizerunkiem zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, polskich gwiazd. Kiedy zaczynała swoją karierę w programie Idol, nikt nie przypuszczał, że stanie się ikoną muzyki alternatywnej…i stylu.

Wizerunek Moniki Brodki nie jest dla wszystkich. To jak teraz prezentuje się artystka, nie przypadnie do gustu wielu osobom. Zdecydowanie można go określić jako ekstrawagancki i bardzo śmiały. Monika co chwile czymś na zaskakuje, a nawet szokuje.

Jej styl już wielokrotnie zostawał uznawany za ikoniczny. Artystka uwielbia co chwile go modyfikować i zachwycać nas nowymi odsłonami. Nie boi się eksperymentów i dlatego wśród polskich gwiazd, wygląda niczym supernova z Zachodu.

Monika Brodka – styl gwiazd

W 2004 roku, młodziutka piosenkarka wygrała finał słynnego programu Idol. Nikt, nie spodziewał się wtedy, że to właśnie ta dziewczyna zrewolucjonizuje estradowy wizerunek gwiazd. Chodź możemy powoli obserwować wśród polskich artystów coraz większą odwagę, jeżeli chodzi o ich wygląd (patrz Kasia Nosowska, Natalia Kukulska, Natalia Nykiel) – to jednak Brodka była pionierką.

Za wizerunkiem Moniki Brodki stoi stylistka Vasina Maćkowska. Projektantka pracuje z artystką, już od wielu lat i to właśnie ona stworzyła jej wyrazisty styl.

W programie Dzień Dobry TVN, tak Brodka mówiła o swojej stylistce:

– Znamy się z Vasiną bardzo długo. Jakieś 12 lat. To już taki związek z długim stażem. Ostatnio przypomniałam sobie, że kręcąc pierwszy teledysk, Vasina pojawiła się na planie tego teledysku z ogoloną na łyso głową i ja oniemiałam, ale wyglądała tak pięknie, ja wtedy pomyślałam że ta dziewczyna na pewno wymyka się wszelkim konwenansom i ona jest absolutnie wyjątkowa i oryginalna. Unika wszelkiego rodzaju kopii. Ja jestem podatna na różnego rodzaju mody, a Vasina mówi, że nie, nie idziemy tą drogą. 

Trzeba przyznać, że piosenkarka potrafi również zaskoczyć, jeżeli chodzi o fryzury. Wszyscy pamiętamy kiedy na okładce Harper’s Bazaar pokazała się we fryzurze „na garnek”. Przy okazji Męskiego Grania, Brodka zdecydowała się zgolić na łyso. Później swoje króciutkie włosy farbowała m.in na jasny blond i róż.

Monika Brodka – zdjęcia stylizacji

 

New outfit for Brodka Tour by @vasinastudio ??⚗️?

Post udostępniony przez ⚡️Brodka Official ⚡️ (@missbrodka)

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10 sposobów na nudę w łóżku
  2. Dieta koktajlowa coraz bardziej popularna
  3. Suknia ślubna – biała czy kolorowa?
  4. Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

 

 

Poprzedni artykułPierce Brosnan, największy przystojniak Hollywood
Następny artykułWszystko na temat przedłużania rzęs
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.