Sweter z golfem to jeden z naszych ulubionych elementów garderoby. Dzięki swojej łatwości noszenia, wszechstronności i ponadczasowości jest to ubranie, który każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Dlaczego?

Sweter z golfem – dlaczego warto mieć go w swojej szafie?

Jest bardzo ciepły.

Ze względu na obszerną strefę krycia, jaką zapewnia sweter z golfem, można go łatwo naciągnąć na koszulkę lub podkoszulek. Dodatkowo zabezpiecza on szyję, co jest bardzo ważne szczególnie w okresie zimowym. Z golfem poczujesz się tak, jakbyś zawsze nosiła szalik!

Pasuje do wielu stylów.

Możesz zestawiać go na wiele sposobów. Pasuje praktycznie do wszystkich elementów garderoby – od podartych dżinsów i ciężkich butów, aż po eleganckie chinosy i płaszcz.

Możesz również wykorzystać golf jako kluczowy element składowy ubioru wymagającego wielu warstw. Na przykład załóż golf pod długi sweter i narzuć na to luźną ramoneskę.

Nie musisz martwić się o jego prasowanie.

Dzianina golfa sprawia, że ​​nigdy nie trzeba go prasować. Może przejść bezpośrednio z szafy do ciała, bez konieczności prasowania. Znacznie mniej się gniotą, dzięki czemu można je nosić prosto po wyciągnięciu z walizki.

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.