Sylwester 2019. Już niedługo koniec 2018 roku, a w związku z tym szykuje się najbardziej huczne wydarzenie w roku — impreza sylwestrowa. Jeśli jesteście ciekawi, jakie atrakcje planują największe miasta w Polsce, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Sylwester 2019 odbywa się dopiero za rok, jednak wiele osób wpisuje w wyszukiwarkę właśnie tę frazę, by sprawdzić, co ciekawego dzieje się w wielu polskich miastach. Jakie atrakcje czekają na nas w ostatni dzień w roku? Sprawdźmy, gdzie warto bawić się w tym roku na sylwestra.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Chorzowie

Każda ze stacji telewizyjnych szykuje wiele atrakcji na ostatnią noc 2018 roku. Największe gwiazdy, zarówno polskie, jak i zagraniczne pojawią się w wielu miastach, by rozgrzać atmosferę do czerwoności. 

Telewizja Polsat wyemituje Sylwestrową Moc Przebojów, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Znakomity skład polskich i zagranicznych artystów spotka się na Stadionie Śląskim. Na multimedialnej scenie usłyszymy najgorętsze przeboje lat 70. Usłyszymy największe przeboje szwedzkiego zespołu ABBA, w wykonaniu THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA. Ponadto wystąpią również takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Aleksandra Szwed, Aleksadra Gintrowska, Sławomir, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski,  The Gipsy Band, Liz Mitchell the Original Lead Singer of Boney M, Łobuzy, Enej, Mateusz Ziółko oraz zespół Feel. 

Sylwester w Warszawie

Telewizja TVN również może poszczycić się plejadą wspaniałych artystów. Na stołecznej scenie nie zabraknie największych nazwisk polskiej muzyki. Na scenie przy Placu Bankowym zagoszczą takie sławy jak Beata Kozidrak i zespół Bajm, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Wilki, Anna Wyszkoni, Edyta Górniak, Anna Karwan, Smolasty, Sarsa, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Blue Café, Sound’n’Grace oraz Natalia Nykiel. Bal sylwestrowy w TVN poprowadzą największe gwiazdy telewizji, mianowicie: Marcin Prokop, Filip Chajzer, Magda Mołek, Gabi Drzewiecka, a także Agustin Egurolla.

Sylwester w Zakopanem

Sylwester z Dwójką odbędzie się w Zakopanem. Pod Giewontem wystąpi Sławomir i Kajra ze swoim największym przebojem Miłość w Zakopanem, niekwestionowany król disco-polo, Zenon Martyniuk, zespół Weekend, Marcin Miller z zespołem Boys, a także zespół Komodo. Ponadto na górskiej scenie zagości również Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak, Papa D, Margaret, Michał Szczygieł i Marcin Sójkę.

Zagraniczna gwiazda na pewno przyciągnie szeroką rzeszę odbiorców, bowiem oprócz polskich artystów pojawi się również największe odkrycie ostatnich kilku lat — AlvaroSoler. Imprezę poprowadzi Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. O relacje za kulisami zadba Damian Michałowski z Radia Zet, a także Norbi. 

Sylwester 2019

Sylwester 2018/2019 już za kilka dni. Niezależnie od tego, gdzie planujecie spędzić tegorocznego sylwestra – czy pod chmurką, w rytmie największych przebojów, czy w małym barze lub w domowym zaciszu – życzymy wam szampańskiej zabawy do białego rana! 🙂 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sylwester 2019
unsplash.com — Julie Tupas

Sylwester 2019 na pewno wielu osobom zapadnie na długo w pamięci.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMaria Czubaszek: Cytaty pisarki. 20 najlepszych cytatów
Następny artykułJoanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne