Syn otrzymał zaproszenie na imprezę urodzinową jego kolegi z klasy. Kiedy jego mama spojrzała na kartkę, od razu zaniemówiła. Treść zaproszenia sprawiła, że kobieta momentalnie zalała się łzami

Mama chłopca niedługo po jego urodzeniu dowiedziała się, że jej synek ma autyzm. Mimo tego, że chłopiec jest bardzo wesoły i pełen energii, to wiele rzeczy woli robić w pojedynkę. Matka chłopca chroni go, jak tylko potrafi, jednak kiedy dostała pewną wiadomość, od razu zmieniła swoje nastawienie. 

Syn chory na autyzm

Kiedy syn Trici, Timothy skończył dwa latka, jego mama dowiedziała się, że jest chory na autyzm. Z początku informacja załamała kobietę, przez co czuła się, jakby cały świat zwalił jej się na głowę. Z biegiem czasu zaczęła patrzeć na sprawę całkowicie inaczej, oddając mu przy tym całe swoje serce.  

Jak można się domyślić, chłopiec ma duże problemy z komunikowaniem się z innymi. Mimo wszystko syn uwielbia spędzać czas w aktywny sposób. Jego ulubione zajęcia to granie w piłkę nożną, a także pływanie. 

syn
facebook.com/tHeBoOkOfTiMoThY

Mimo tego, że dziecko jest energiczne, to woli bawić się w pojedynkę. Tricia Klein doskonale wie, że jej syn ma problemy z odnajdywaniem się w grupie, dlatego też z reguły odmawia osobom, które zapraszają chłopca w jakikolwiek spęd ludzi. Nie chce by inni czuli się źle, ze względu na jego chorobę, ale także chce uchronić syna przed sytuacjami, które sprawią, że będzie czuł się zmieszany. Spojrzała na sytuację całkowicie inaczej dopiero wtedy, gdy Timothy otrzymał zaproszenie na urodziny od kolegi z klasy. 

Co było napisane w zaproszeniu?

Kiedy kobieta otworzyła kartkę, od razu zalała się łzami. Treść listu była piękna i bardzo wzruszająca. Mama chłopca od razu poczuła, że jej syn może poczuć się bezpiecznie. Te słowa były dla niej ogromnym wsparciem.

– Mój synek Carter siedzi obok Timiego w ławce. Bardzo dużo o nim mówi i dlatego mam nadzieję, że Timothy pojawi się na urodzinach – brzmiał początek wiadomości.

– Wypożyczyliśmy nadmuchiwany zamek, z którego można zjeżdżać. Będziemy mieć także wodne balony i pistolety. Jeśli tylko będziesz chciała Timothy może przyjść przed pojawieniem się całej klasy, jeśli to będzie dla niego stresująca sytuacja. Daj znać, co możemy zrobić, aby się udało.

syn
facebook.com/tHeBoOkOfTiMoThY

Kobieta była pod wrażeniem ciepłych słów, jakie otrzymała w liście. Nie spodziewała się, że jej syn będzie mógł poczuć się tak wyjątkowo. Była w szoku, że komuś aż tak zależy, aby chłopiec uczestniczył w przyjęciu. 

Czy wy też uważacie to za doskonały dowód na to, że niektórzy ludzie mają naprawdę ogromne serca?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn
facebook.com/tHeBoOkOfTiMoThY/

Kobieta bardzo dba o to, aby syn czuł się dobrze. 

żona
unsplash.com

Kiedy przeczytała co było napisane na kartce, zaniemówiła. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Była poniżana przy kolegach męża. „Oni tylko patrzyli i śmiali się pod nosem”
  3. Prawie wszystkie kobiety mają pieprzyk w tym samym miejscu. Internauci głowią się jak to możliwe
  4. Matka żąda zemsty. Jej córka została zgwałcona i zamordowana
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby

źródło: popularne.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.