Szczeniak ma najsmutniejsze oczka na świecie. Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, że ktoś zafundował mu niechcianą kąpiel! Malutki piesek siedzi mokry i nieszczęśliwy w zlewie. Kto przytuli tego słodziaka?

Maleńki piesek wygląda jakby miał się zaraz popłakać! Jego oczka mówią same za siebie – wcale nie miał ochoty na kąpiel. Szczeniak przypominający spaniela zyskał ogromną popularność w internecie, a jego zdjęcie okrążyło sieć nieskończoną ilość razy. Wyjątkowo smutny wyraz twarzy psiaka podbił serca Internautów. Ciężko się dziwić – kiedy ostatnio widzieliście coś tak rozczulającego? Aż chce się go wyściskać!

szczeniak
instagram.com

Czy te oczy mogą kłamać? Aż chce się uratować malucha od kąpieli i porządnie wyściskać!

Poprzedni artykułPiękny hołd dla Anny Jantar, w tym roku minie 40 lat od jej śmierci. Natalia Kukulska nie kryje wzruszenia
Następny artykułUrodziła, a dziecko zostawiła w toalecie. Jej wytłumaczenie przechodzi ludzkie pojęcie
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.