Szczeniak przemówił ludzkim głosem? Zdawałoby się, że tak! Kiedy usłyszał od swojej właścicielki, jakim darzy go uczuciem, postanowił, że odpowie jej na to wyznanie. Zobaczcie sami, aż ciężko w to uwierzyć!

Właścicielka tego szczeniaka to prawdziwa szczęściara. Jak się okazało, nie musi być Wigilia, by zwierzęta przemawiały ludzkim głosem! Ten piesek jest naprawdę wyjątkowy. Myśleliśmy, że takie rzeczy zdarzają się tylko w bajkach! Dacie wiarę?

Szczeniak potrafi mówić

Wielu z nas uwielbia rozmawiać ze swoimi pupilami. Oczywiście nie oczekujemy od nich absolutnie żadnej odpowiedzi. Uczucie, jakim darzymy zwierzątka sprawia, że chcemy podzielić się z nimi, chociażby tym, jak bardzo ważne są w naszym życiu. Ta kobieta zrobiła to samo. Reakcja szczeniaka była jednak naprawdę wyjątkowa!

Właścicielka psa postanowiła wyznać mu swoją miłość. Kiedy powiedziała do niego I Love You, zdecydowanie rozczuliło to jej pupila. Ku zdziwieniu wszystkich postanowił, że nie pozostawi tego bez komentarza. Na filmiku można usłyszeć, jak szczeniak wyznaje miłość swojej Pani i odpowiada jej tym samym wyznaniem! Nie wierzycie nam? To zobaczcie sami!

SZCZENIAK
youtube.com Waggle TV

Szczeniak zdaje się rozumieć, co słyszy od ukochanej pani!

Czy psy rozumieją, co do nich mówimy?

Utalentowany piesek od razu zyskał sobie przychylność internautów. Maleńki szczeniak podbił serca wszystkich, którzy zobaczyli wideo. Czy psy rozumieją, co do nich mówimy? Okazuje się, że nasi podopieczni rozumieją nas mniej więcej tak dobrze, jak 2-letnie dzieci! Psy nie rozumieją jednak znaczenia ludzkiej mowy, a raczej rozpoznają dźwięk i ton głosu. Rozróżniania, która komenda oznacza jaką czynność uczymy ich my podczas szkolenia. Psy są jednak w stanie same nauczyć się znaczenia pewnych słów poprzez samą obserwację ludzi i ich zachowań. 

Po zachowaniu tego szczeniaka widać, że psiaki rzeczywiście wiele rozumieją, a rozmawianie z nimi wcale nie jest takie głupie! Właściciele mogą więc śmiało kontynuować swoje dywagacje z pupilami – a nuż usłyszą odpowiedź?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

SZCZENIAK
youtube.com Waggle TV

Szczeniak uważnie słucha, co mówi pani.

 

Maleństwo podbiło już tysiące serc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Suczka została wyrzucona z drugiego piętra przez dzieci. „Nie chcemy jej, jest brzydka”
  3. Myśleli, że znaleźli zaginionego kota. Szybko okazało się, że przypadkiem ukradli cudze zwierzę
  4. Bohaterska kotka uratowała swoje młode z płomieni. Dzielna mama wchodziła w ogień 5 razy, bardzo cierpiała
  5. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych

 

źródło: zpazurem.pl

Poprzedni artykułLegendarny muzyk lata temu został prawnym opiekunem nastolatki. Gdy zaszła z nim w ciążę, wymusił na niej aborcję
Następny artykułGdy opublikowała swoje zdjęcia, cały świat wyśmiał ją za wygląd. Kolejne pokazała dopiero 8 lat później
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.