Lelum.pl

Screen z programu TVP

Tak Jacek Kurski z żoną ubrali się do lasu. Ubiór Joanny robił wrażenie

4 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Jacek Kurski od dawna podkreślał, że to właśnie rodzina jej dla niego największą wartością. Teraz na profilu jego żony Joanny Kurskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia z ostatniego wspólnego wypadu do lasu. Fani nie kryją wzruszenia.

Jacek Kurski od dawna podkreślał, że to właśnie rodzina jej dla niego największą wartością. Teraz na profilu jego żony Joanny Kurskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia z ostatniego wspólnego wypadu do lasu. Fani nie kryją wzruszenia.

Wokół małżeństwa Kurskich było ostatnio całkiem głośno, a to z powodu zmian w ich życiu zawodowym. Najpierw Jacek Kurski przestał pełnić funkcję prezesa Telewizji Polskiej, po to, aby jego miejsce zajął Mateusz Matyszkowicz, a potem to Joanna przeżywała modyfikację w karierze.

Dziennikarka od września tego roku pełni funkcję producentki porannego show „Pytanie na śniadanie” , a widzowie już powoli zauważają pierwsze niewielkie zmiany w funkcjonowaniu programu. Teraz małżeństwo ujawniło trochę kulisów swojego życia osobistego.

Jacek Kurski na spacerze z żoną Joanną i córką

Na profilu Joanny Kurskiej na Instagramie pojawiło się wzruszające nagranie, na którym widzimy całą rodzinę podczas krótkiego wypadu do lasu. Jacek Kurski i jego żona z radością spędzają czas z córką: zbierają z nią liście, pozują i spacerują leśnymi alejkami.

W opisie postu ukochana byłego prezesa Telewizji Polskiej nawiązała do miłości, jako siły, która napędza absolutnie wszystko. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Joanna Kurska wspomina o istocie tego uczucia. Ostatnio pisała tak pod postem Katarzyny Cichopek , w którym wyznała, że spotyka się prywatnie z kolegą z planu „Pytanie na śniadanie” Maciejem Kurzajewskim. Teraz znów pokusiła się o kilka słów.

Małe i duże kroki w życiu, zawsze razem i zawsze z miłością – skomentowała swoją rodzinną wycieczkę Joanna Kurska.

Jacek Kurski na rodzinnej wycieczce. Jego żona zachwyca stylizacją

Pod wpisem gwiazdy nie brak komentarzy fanów, którzy z zachwytem komentują wzruszający rodzinny filmik. Ludzie rozpływają się nad tym, jak uroczo wygląda córka małżeństwa i cieszą się, że rodzina miała okazję spędzić trochę czasu razem.

Nie brak również słów pochwały pod adresem Joanny Kurskiej i jej stylizacji, która urzekła internautów. Dziennikarka miała na sobie czarne skórzane spodnie, wysokie botki w tym samym kolorze oraz ciepłą brązową narzutę w stylu oversize.

„Piękne wdzianko Pani Joanno, proszę powiedzieć co to za marka?”

„Co za słodki obrazek”

„Najpiękniejsze momenty” – czytamy pod postem żony Jacka Kurskiego.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Kurska (@joanna_kurska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Żona Rutkowskiego i znicze warte kilka tysięcy wywołały falę śmiechu w sieci. Nagranie z jej udziałem zostało przerobione

 

 

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]