Lelum.pl > Choinka

Choinka

Taniec z gwiazdami
25.12.2021 20:21 Krzysztof Rutkowski pokazał choinkę. Ludzie wybuchają śmiechem na jej widok

Mało jest w Polsce osób budzących tak sprzeczne emocje, jak Krzysztof Rutkowski. Medialny detektyw, uczestniczący w najsłynniejszych polskich sprawach kryminalnych, sam z kilkoma wyrokami na koncie. Tym razem jednak furorę w mediach robi jego choinka. Rutkowski jest najbardziej rozpoznawalnym detektywem w Polsce. Równie charakterystyczna, co on sam, jest jego fryzura – włosy ułożone na żel do góry, równo przycięte, przypominające przystrzyżony krzew. A jak wygląda jego choinka? Będziecie zaskoczeni!

Maffashion
20.12.2021 15:26 Maffashion pokazała choinkę w ogrodzie. Najpiękniejsza w Polsce?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza, że coraz więcej osób będzie ubierać swoje choinki. Maffashion postanowiła pochwalić się swoim drzewkiem i zamieściła jego zdjęcie na swoim Instagramie. Maffashion jak mało kto zna się na modzie i stylu. Niedawno gwiazda pokazała, jak wygląda jej bożonarodzeniowa choinka. Fani nie kryją zachwytu. Czy to najładniejsza choinka w Polsce?

agata młynarska
17.12.2021 14:05 Agata Młynarska pokazała swoją choinkę: „Inna niż zawsze”. Do oczu napływają łzy

Agata Młynarska jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Poza swoją działalnością zawodową jest też aktywna w social mediach, gdzie nawiązuje kontakt ze swoimi fanami. W ostatnim poście na Instagramie poruszyła bardzo ważny temat społeczny. Co na to jej obserwatorzy? – Jest. Inna niż zawsze. Zrobiona z gałązek jodły, których nikt nie chciał, bo były do wyrzucenia. Nie została „wycięta”, ani wyrwana z korzeniami – rozpoczęła wpis Młynarska.

Joanna Moro
21.12.2020 17:57 Joanna Moro wyeksponowała swoje atuty przy choince. Fanom aż zrobiło się gorąco „To są święta po męsku”

Joanna Moro jakiś czas temu oficjalnie ogłosiła zakończenie kariery aktorskiej. Niemniej jednak w tym roku miała okazję zagrać jedną z epizodycznych ról w filmie pt. Raz, jeszcze raz. Mimo rzadszego udziału w filmach i serialach, w dalszym ciągu pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kilka dni temu zamieściła bardzo odważne zdjęcie przy choince, twierdząc przy tym, że – To są święta po męsku. Chociaż Joanna Moro od dłuższego czasu pozostaje raczej w cieniu aktorskim, tak stara się regularnie podtrzymywać kontakty ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe, regularnie zamieszczając różne zdjęcia i wpisy. Ostatnie dodane wywołało mnóstwo wyrazów oburzenia wśród fanów aktorki.

Sylwia Bomba
17.12.2020 22:50 Sylwia Bomba pokazała dom przystrojony na święta, ale fani patrzą tylko w jeden punkt. Nie można oderwać wzroku

Sylwia Bomba zdecydowała, że świąteczny klimat wprowadzi do swojego domu już pod koniec listopada. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z pięknie przystrojoną choinką. Jednak uwagę internautów przykuł jeden punkt. Widzicie to? Na komodzie stoi rozczulające zdjęcie gwiazdy, która całuje małe rączki swojej córki Antosi. Z tego artykułu dowiesz się: Jak Sylwia Bomba przystroiła dom na święta Co takiego rzuca się najbardziej w oczy na fotografii gwiazdy Jak na jej zdjęcie zareagowali internauci W tle widać również inne fotografie, ale to właśnie ta skradła serca internautów. Też odliczacie dni do Bożego Narodzenia? Sylwia Bomba przystroiła już dom na święta i trzeba przyznać, że wyszło jej to wspaniale.

dorota szelągowska
05.12.2019 20:01 Dorota Szelągowska pokazała swoją choinkę. Internauci wytknęli jej jeden szczegół, są wściekli

Choinka w domu Doroty Szelągowskiej prezentuje się naprawdę szykownie. Całe zdjęcie, które kobieta dodała na swojego Instagrama jest bardzo klimatyczne. Internauci zauważyli jednak, że nie wszystko w domu prezenterki jest takie, jakim być powinno. Dorota Szelągowska już teraz przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. W internecie pokazała jakie dekoracje związane z tą okazją przypadają jej najbardziej do gustu. Nie wszystkim jednak to się spodobało.