Lelum.pl > Donald Trump

Donald Trump

melania trump
14.02.2021 10:11 Co teraz robi Melania Trump? Sąsiedzi ujawnili, jak wygląda jej codzienność

Melania Trump wróciła już wraz ze swoim mężem do ich domu w Palm Beach na Florydzie. Swój czas postanowiła spędzić na dawnych hobby. O wszystkim opowiedzieli jej sąsiedzi. Melania Trump wróciła do domu. Po czterech latach w Białym Domu uznała, że najwyższy czas na zasłużony odpoczynek. Pod koniec jej pobytu w Waszyngtonie, widać było na jej twarzy ciągłe uśmiechy. Miało być to spowodowane jeszcze jedną kwestią.

Edyta Górniak
21.01.2021 09:23 Wystrojona Edyta Górniak śpiewa dla Donalda Trumpa. W komentarzach zawrzało, fani nie zostawiają na niej suchej nitki

Od wczoraj, tj. 20 stycznia Stany Zjednoczone mają nowego prezydenta. Uroczystą przysięgę w Waszyngtonie złożył Joe Biden, który zastąpił w Białym Domu Donalda Trumpa. Tymczasem w jednym z Kalifornijskich hoteli Edyta Górniak postanowiła zaśpiewać piosenkę dla byłej pary prezydenckiej, co uwieczniła na swoim Instagramie. Fani nie zostawili na niej suchej nitki. Cekinowa, granatowa suknia, a w tle flagi Polski i Stanów Zjednoczonych. W takiej aranżacji Edyta Górniak wystąpiła w The Beverly Hills Hotel, który mieści się w Los Angeles. Piosenkarka zaśpiewała znany utwór, który zadedykowała ustępującej parze prezydenckiej Stanów Zjednoczonych.

melania trump
11.11.2020 17:02 Melania Trump podpisała intercyzę. Na co może liczyć po rozwodzie? Poprzednie żony prezydenta dostały grube miliony

Melania Trump podpisała intercyzę z Donaldem Trumpem. Jak podał amerykański portal Daily Mirror, para tuż przed zawarciem małżeństwa w 2005 podpisała dokumenty. Na co może liczyć pierwsza dama, w razie rozwodu? Jej poprzedniczki dostawały miliony.Melania Trump i Donald Trump nie są już wzorowym małżeństwem. Liczne amerykańskie tabloidy potwierdzają, że sytuacja między parą nie jest najlepsza, a dowodem mają być liczne nagrania wystąpień małżonków, którzy byli wobec siebie bardzo chłodni.

Melania Trump
09.11.2020 12:52 Media donoszą, do czego Melania Trump właśnie namawia męża. Czym prędzej chce wrócić do normalnego życia?

Melania Trump właśnie próbuje przekonać męża do jednej rzeczy. Według mediów coraz więcej osób z jego kręgu robi to samo. Donald Trump najwyraźniej nie może się pogodzić z przegraną w ostatnich wyborach prezydenckich. Twierdzi, że dysponuje dowodami na wyborcze oszustwa. Czyżby była pierwsza dama chciała jak najszybciej wrócić do swojego normalnego życia? Najbliższe tygodnie pokażą, jak w nowej sytuacji odnajdą się Trumpowie.Media donoszą, do czego Melania Trump próbuje namówić męża. Podobno jej mąż nadal nie składa broni w wyścigu o Biały Dom. Jednak dla wielu jego współpracowników to koniec. Informacje na ten temat przekazują zagraniczne media.

Melania Trump
08.11.2020 17:26 Melania Trump opuści nie tylko Biały Dom, ale też męża? ”Odlicza każdą minutę do czasu, gdy on opuści urząd i będzie mogła się rozwieść”

Melania Trump już wkrótce będzie zmuszona opuścić mury Białego Domu i ustąpić miejsca swojej następczyni Jill Biden. Z uwagi na przegrane wybory prezydenckie swojego małżonka Donalda pojawia się wiele przypuszczeń, jakoby Melania miałaby opuścić nie tylko dom prezydencki, ale i swego męża – Odlicza każdą minutę do czasu, gdy on opuści urząd i będzie mogła się rozwieść – twierdzi osoba z otoczenia.Fotel prezydencki zostanie obsadzony przez Joe Bidena, a Jill Biden dumnie będzie towarzyszyć swemu małżonkowi w trakcie sprawowania urzędu prezydenta USA. Melania Trump okaże się największą wygraną tego układu i w końcu odetchnie? Może opuścić nie tylko Biały Dom, ale i swojego małżonka.

Melania Trump
07.11.2020 23:07 Melania Trump wiedziała, że jej mąż przegra? Zanim ogłoszono wyniki przed Białym Domem zauważono ciężarówkę do przeprowadzek

4 listopada w godzinach wieczornych czasu Polskiego na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym widać stojącą pod Białym Domem ciężarówkę do przeprowadzek. Czy to oznacza, że Melania Trump spodziewała się porażki Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich?Melania Trump niebawem przestanie piastować tytuł Pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Jej miejsce zastąpi żona zwycięzcy w wyborach prezydenckich Jill Biden. Jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników pod Białym Domem pojawiła się ciężarówka do przeprowadzek. Czy Melania wiedziała, że jej mąż przegra wybory?

Melania Trump
04.10.2020 09:44 Wyciekło nagranie prywatnej rozmowy Melanii Trump. Mówi na nim o mężu

Melania Trump prowadziła rozmowy ze swoją przyjaciółką, autorką książki Melania i ja Winston Wolkoff przez telefon. Ich treść została nagrana latem 2018 roku i opublikowana teraz przez telewizję CNN. Pierwsza dama narzeka, że mąż stawia jej zbyt duży cień, by została zauważona przez amerykańskie media: –Mówią, że jestem współwinna, że jestem taka sama jak on, że go wspieram – przyznaje kobieta. Mąż i jego polityka była głównym tematem prywatnej rozmowy Melanii Trump z przyjaciółką. Nagrania tych rozmów opublikowały amerykańskie media, co mocno poruszyło obywateli Stanów Zjednoczonych. Podczas rozmowy padły słowa, których nie miał usłyszeć nikt, Pierwsza Dama nie szczędziła gorzkich słów

melania trump
18.08.2020 22:13 Melania Trump upokorzyła męża. Nagrano jej reakcję, gdy chciał ją złapać za rękę

Melania Trump znowu wywołała niemałą burzę w Internecie. Wszystko za sprawą nagrania, które trafiło do sieci. Na filmiku widać, jak pierwsza dama USA upokorzyła swojego męża, gdy ten chciał ją złapać za rękę. Internauci z całego świata przecierają oczy ze zdumienia.Donald i Melania Trump często są przedmiotem wielu komentarzy dotyczących ich dziwnego zachowania czy gestów wobec siebie. Tym razem było podobnie, gdy prezydent USA chciał złapać żonę za rękę. Jej reakcja była zdumiewająca.

Agata Duda
20.11.2019 18:45 Agata Duda robi furorę w USA. Internet nie zapomni jej tamtego dnia

Agata Duda rzadko wypowiada się o swoich poglądach politycznych. Kiedy w 2017 roku stał się popularny filmik z wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Polsce, internauci wzięli zachowanie Pierwszej Damy za zabawną deklarację polityczną. Okazuje się, że filmik wciąż żyje w Stanach Zjednoczonych, a memy go wykorzystujące bawią do łez. Agata Duda przyjęła amerykańską parę prezydencką w Warszawie w 2017 roku. Wizyta Donalda Trumpa była bardzo głośna w mediach, a jego przemówienie transmitowane w telewizji. Kamery wtedy uchwyciły zachowanie Pierwszej Damy, które do dziś bawi Amerykanów!

Donald Trump
26.09.2018 20:43 Trump o gwałcie: „Jeśli atak seksualny byłby taki straszny, to ofiara zgłosiłaby się na policję”

Donald Trump, który piastuje obecnie urząd prezydenta USA, znany jest opinii publicznej od lat. Zasłyną jako sprawny biznesmen i ze swoim…kontrowersyjnych wypowiedziach o kobietach. Głośno było w mediach o oskarżeniach jakie spływały na niego ze strony kobiet. Teraz prezydent USA postanowił znów zabrać głos. Zawrzało. Donald Trump, znany z kontrowersyjnych zachowań wobec kobiet i nieprzyjemnych wypowiedzi, tym razem znowu zabrał głos. Wpływowy amerykański miliarder wypowiedział się w bardzo delikatnej sprawie. Jak można było się spodziewać, jego słowa wywołały burzę.

Donald Trump
31.05.2018 15:46 Kim Kardashian w roli eksperta prezydenta Donalda Trumpa

Kim Kardashian to bez wątpienia królowa internetu, to właśnie ona zapoczątkowała modę na dzielenie się swoim całym życiem w sieci. Jej konto na Instagramie śledzi 106 milionów osób, a program Keeping up with the Kardashians to jedno z najsłynniejszych reality show. Trudno uwierzyć, ale celebrytka została ekspertką prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Wczoraj została zaproszona do Białego Domu, aby podyskutować z prezydentem na temat reformy więziennictwa i systemu skazywania. Komentatorzy są zdziwieni, że Kim Kardashian ma w ogóle cokolwiek w tej sprawie do powiedzenia.