Lelum.pl > Kryzys W Związku

Kryzys W Związku

kasia cichopek
27.02.2021 12:28 Kasia Cichopek i jej mąż mają kryzys? Szczere wyznanie aktorki

Kasia Cichopek to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorek w Polsce. Popularna Kinga z serialu M jak miłość, która od kilku miesięcy prowadzi program Pytanie na śniadanie, opowiedziała w rozmowie z Faktem, co się dzieje między nią a mężem, Marcinem Hakielem kiedy nadchodzi kryzys. Kasia Cichopek zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Aktorka, której rzadko schodzi uśmiech z buzi, miewa także momenty załamania. W jej małżeństwie nie zawsze jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać.

Marta Manowska
08.02.2021 08:01 Pomagała szukać miłości rolnikom. Czy teraz sama ma kryzys?

Marta Manowska od lat pomaga szukać miłości polskim rolnikom. Czyżby teraz sama potrzebowała pomocy? Podobno w jej związku z Adamem nie dzieje się najlepiej, para ma przechodzić poważny kryzys – donosił tygodnik Na żywo. Plotki te podsycali sami rolnicy, którzy zdradzili, że na nagrywki programu prowadząca przychodzi smutna i przygaszona. Marta Manowska od lat realizuje się zawodowo jako prowadząca takich programów jak Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości czy The Voice Senior. Jednak ostatnie doniesienia o dziennikarce nie należą do najlepszych. Czyżby skończyła się wielka miłość?

Problemy w związku
11.09.2019 14:33 Problemy w związku. 10 sprawdzonych porad

Problemy w związku są codziennością niejednej pary. Nawet najsilniejsze relacje poddawane są próbie czasu. Spójrzmy prawdzie w oczy – idealne związki istnieją jedynie na okładkach kolorowych magazynów. W rzeczywistości każda para mierzy się z różnego rodzaju problemami. Najważniejsze, żeby w porę zauważyć niepokojące sygnały i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Mamy dla was kilka sprawdzonych porad, by poradzić sobie z problemami w związkach. Czas często powoduje, że zaczynamy się ze sobą mijać, a jak wiemy długotrwały i stabilny związek to ciężka praca, w którą każdy z nas powinien włożyć dużo pracy i wysiłku. Nie łatwo jest utrzymać zdrową i pełną miłości relacje, która będzie miała solidne postawy. Jak stworzyć szczęśliwy związek? Na to pytanie przygotowałyśmy dla was aż 10 niezawodnych porad, które bez wątpienia dadzą wam do myślenia.

kot
19.11.2018 18:21 Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA

Kryzys w związku to poważna sprawa, która dopada wszystkie pary, bez względu na to, jak bardzo się kochają i jak bardzo do siebie pasują. Czy kryzys w związku jest łatwy do zażegnania? Czy zawsze warto walczyć o miłość? Kiedy warto odpuścić i ruszyć dalej? Mamy dla was 10 sygnałów, które świadczą o tym, że wasze uczucie się już wypaliło i nie ma sensu go sztucznie podtrzymywać. Kryzys w związku nie zawsze musi oznaczać końca relacji – czasami po kryzysie pary odczuwają silniejszą więź i ciche dni oraz kłótnie wychodzą im na dobre. Często jest jednak tak, że kryzys w związku jest złowróżbnym zwiastunem końca miłości. Kiedy poznać, że miłość się wypaliła i nie warto o nią walczyć?