Lelum.pl > Lech Kaczyński

Lech Kaczyński

Maria Kaczyńska i Lech Kaczyński
27.04.2023 18:02 Rocznica ślubu Lecha i Marii Kaczyńskich. Córka pokazała wyjątkowe zdjęcie. Brat Jarosława żałował jednego

Maria Kaczyński i Lech Kaczyński zginęli w katastrofie smoleńskiej. Dziś przypada 45. rocznica ich ślubu cywilnego. Zdjęcie z tego wydarzenia pokazała ich córka. Marta Kaczyńska nie zapomina o święcie swoich rodziców.Małżeństwo Kaczyńskich brało 2 śluby. W 1978 roku pobrali się cywilnie, a 5 lat później powiedzieli sobie tak na ślubnym, kościelnym kobiercu. Ta uroczystość była połączona z chrzcinami 3-letniej już Marty.

Jarosław Kaczyński
13.02.2021 19:15 Zaskakujące fakty o Jarosławie Kaczyńskim. Był oczkiem w głowie swojej mamy

Wyszła cała prawda o szefie PiS-u. Jarosław Kaczyński, podobnie jak jego śp. brat Lecz, byli oczkiem w głowie swojej mamy Jadwigi. Wiemy, co takiego mówiła o Jarosławie przed laty. Matka rozróżniała bliźniaków w dość nietypowy sposób. Było czuć pomiędzy nimi różnicę? Jarosław Kaczyński to dzisiaj jedna z najważniejszych osób w państwie. Opozycyjna opinia publiczna uważa nawet, że to właśnie on stoi za wszelkimi nowymi pomysłami rządu pomimo tego, że, jak sam twierdzi, jest tylko „zwykłym, szeregowym posłem”. Teraz na jaw wyszły słowa jego mamy.