Lelum.pl > Nastolatek

Nastolatek

Porażająco głupi żart 17-latka, polskie służby natychmiast zaczęły działać
22.08.2023 13:05 Porażająco głupi żart 17-latka, polskie służby natychmiast zaczęły działać. "W trakcie akcji przyszedł poszukiwany żartowniś"

W minioną niedzielę około godziny 17:00 nad zbiornikiem wodnym w Lubieniu Kujawskim pojawił się szeroki przekrój służb. Wśród nich nurkowie, strażacy, przedstawiciele WOPR Włocławek, ratownicy i policjanci. Wszystko przez to, że podejrzewano, że doszło do tragedii. 

Joshua Maddux, dom w lesie
11.07.2023 20:03 Rozbierali domek w lesie, dokonali makabrycznego odkrycia. Ciało nastolatka były dobrze ukryte. Szczegóły mrożą

Podczas rozbiórki domku w lesie ekipa budowlana dokonała wstrząsającego odkrycia. W gruzach odnaleziono ciało zaginionego przed 7 latami nastolatka. To jedna z najbardziej tajemniczych spraw, która kiedykolwiek miała miejsce. Śledczy do dziś zastanawiają się, czy śmierć Joshuy Madduxa była wypadkiem, czy może czyimś celowym działaniem. 

nastolatek
13.03.2023 22:32 Nastolatek zrobił to w kościele. Radny PiS już nie wytrzymał, rozpętała się ogromna burza

Ostatnio głośno jest o licznych wybrykach młodych ludzi. Jedni skatowali psa, inni pobili kolegę, albo zwyzywali nauczycielkę. Tym razem pewien nastolatek puścił w czasie mszy świętej wulgarną piosenkę.Film dotarł do radnego ze Szczecina - Dariusza Mateckiego. Stanowczo zapowiedział on, że złoży w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. 

Chick Vennera
06.09.2020 17:50 Pilne: Miał tylko 17 lat, nie żyje. Fani nie mogą się otrząsnąć

Bardzo smutne informacje obiegły media. Nie żyje nastolatek, miał zaledwie 17 lat. Chłopiec był bardzo znaną postacią, szczególnie wśród młodych ludzi. Fani nie mogą się otrząsnąć po tak strasznej informacji. Ich idol był pełen życia i mocy twórczej. Media podają, że przyczyną śmierci 17-latka było przedawkowanie narkotyków.Smutna informacja pojawiła się w niedzielę w mediach społecznościowych. Nie żyje znany, szczególnie młodszemu pokoleniu gwiazdor, osobowość medialna. Miał zaledwie 17 lat, właśnie dlatego wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła fanami na całym świecie.

wypadek
19.05.2020 09:55 Nastolatek znany z lubianego serialu nie żyje. Mama zdradziła smutne okoliczności śmierci

Wielkie zmiany w emeryturach. Już od lipca można skorzystać, jest jeden warunek Od 20 maja obowiązuje nowy surowy zakaz. Dotknie kilka milionów Polaków Lech Wałęsa zaliczył gigantyczną wpadkę. Zrobiono mu właśnie zdjęcia z wizyty u fryzjera, złamano wszystkie zasady Mama Logana Williamsa postanowiła podczas wywiadu dla New York Post powiedzieć oficjalnie, dlaczego jej syn odszedł tak młodo. Okazało się, że chłopak przedawkował fentanyl, rodzaj leku przeciwbólowego należący do grupy opioidów, które docelowo mają pełnić rolę przeciwbólową.Nastolatek Logan Williams nie żyje – mama ujawnia przyczyny śmierciMama Williamsa przyznała, że jej syn nie radził sobie ze stresem, jaki niosła sława i praca na planie serialów. Uciekał w używki, nadużywał marihuany. Mimo że nie był sam, a jego rodzina starała się mu pomóc, chłopiec nie poradził sobie.Nastolatek, aktor popularnego serialu Flash zmarł 2 kwietnia w tym roku. Smutną informację przekazała wówczas jego mama. Świat filmu pogrążył się w smutku. Logan Williams miał wielki talent i wielu pokładało w nim filmowe nadzieje. Do tej pory przyczyny śmierci 16-latka nie były znane. W końcu jego mama przerwała milczenie. Logan Williams zmarł na skutek przedawkowania narkotyków.Nastolatek był nadzieją branży filmowej, ale to właśnie ona spowodowała, że chłopak nie radził sobie z odpowiedzialnością, jaką go obciążano. W końcu lata, jakie poświęcił pracy, należały do czasu jego młodzieńczej beztroski.