Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Szpital

Szpital

Kobieta w ciąży
12.05.2024 21:54 Zdumiewające wyznanie położnego. Większość Polek ma z tym problem

Dziennikarka jednego z portali zdecydowała się przeprowadzić wywiad z mężczyzną, który od ponad 15 lat pracuje jako położny. Z tej rozmowy dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Szczególnie jedno wyznanie jest zdumiewające. Większość Polek ma z tym problem. Domyślasz się, o co chodzi? 

Szpital, światłość
02.03.2024 22:13 Przeżyła własną śmierć. Zanim wróciła, widziała te trzy rzeczy

Beata po wypadku, który przeżyła w wieku 17 lat, doświadczyła śmierci klinicznej. W tym stanie była przez pięć minut. Na kanapie “Pytania na Śniadanie” postanowiła opowiedzieć Marzenie Rogalskiej, co ukazało się w tym czasie jej oczom. Zdradziła trzy główne obrazy, które równocześnie docierały do jej świadomości. Szokujące, z czym się to wiązało.

Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. J. Bogdanowicza, rączka chłopca
13.08.2023 18:43 3-letni Damianek odszedł w koszmarnych okolicznościach. Rodzice w rozpaczy, szpital wyjawił okoliczności

W warszawskim szpitalu dziecięcym doszło do tragedii. Zaniepokojeni rodzice szukali pomocy dla swojego 3-letniego synka Damianka. Lekarze dwukrotnie odesłali ich z kwitkiem. Gdy chłopczyk po raz trzeci pojawił się na oddziale, był już w stanie krytycznym. Dopiero wtedy ktoś próbował mu pomoc, jednak było już za późno. Kulisy tej sprawy budzą grozę.

 Kamilek z Częstochowy
08.05.2023 11:35 Lekarze przekazali tragiczną wiadomość. Kamilek z Częstochowy nie żyje

Lekarze przekazali tragiczne wiadomości w poniedziałkowy poranek. 8-letni Kamilek z Częstochowy zmarł. Chłopiec walczył z chorobą oparzeniową, jednak jego krytyczny stan okazał się zbyt poważny.Chłopiec trafił do szpitala na początku kwietnia, gdy jego ojciec odnalazł zmaltretowane ciało syna w mieszkaniu byłej żony. Lekarze walczyli o życie dziecka, jednak obrażenia okazały się za ciężkie.

chłopiec, szpital
08.05.2023 08:15 Ojciec Kamilka z Częstochowy nie chciał milczeć. Ujawnił, co dzieje się z braciszkiem chłopca

Od miesiąca lekarze walczą o życie Kamilka z Częstochowy. Chłopiec jest w krytycznym stanie, a jego ojciec zdążył się już pożegnać z synem. Opowiedział, jak wyglądają jego wizyty w szpitalu.8-latek trafił do pod opiekę lekarzy w opłakanym stanie. Jego ojciec, Artur Topól, zabrał zmaltretowanego chłopca z mieszkania byłej żony. Teraz każdy dzień jest walką o jego życie. 50-latek wciąż liczy na cud.

Szpital
07.03.2023 07:58 Zgłosił się do szpitala z bólem brzucha. Lekarze nie wytrzymali, kiedy znaleźli przyczynę

Nietypowe przypadki medyczne zdarzają się częściej, niż sądzimy w polskich szpitalach. Jeden z nich został opisany na stronie "STOP The Bleed Polska", przetrzesz oczy ze zdumienia, gdy dowiesz się, co jeden pacjent miał w jelicie. Lekarze nie są tylko od ratowania życia, ale również od wybawiania z ludzkiej głupoty. Ta historia jest tego przykładem.

Hospicjum
01.03.2023 21:55 Pracuje w hospicjum. Ujawniła, jakie prośby mają umierające osoby, ciężko pogodzić się z ich słowami

Pracownica hospicjum ujawniła, jakie prośby otrzymuje od podopiecznych w agonii, właśnie tego potrzebują, kiedy czują, że śmierć jest blisko. Słowa kobiety mogą zaskoczyć. Poruszające, co zrobiła dla umierającego pacjenta. Naturalne, że śmierć wywołuje w ludziach pierwotny lęk. Wiele osób zarzeka się też, że hospicjum jest ostatnim miejscem, do którego chcieliby trafić w ostatnich chwilach życia. Osoba związana z ośrodkiem ujawnia prawdę.

Ból brzucha
26.02.2023 14:43 Narzekał na ból brzucha. Gdy poszedł do lekarza, przeżył prawdziwy szok. "Starał się wydostać"

Lekarze jednego ze szpitalnych oddziałów zapamiętają tę wizytę na długo. Do placówki zgłosił się pacjent, narzekał na mocny ból brzucha. Rozpoczęto już diagnozowanie, kiedy zawstydzony mężczyzna w końcu ujawnił prawdę. Natychmiast trafił na stół operacyjny. Początkowo mężczyzna próbował zataić prawdę przed lekarzami, jednak w końcu nie wytrzymał. Do mediów trafiło zdjęcie z operacji, aż włos jeży się na głowie.

szpital
12.02.2023 08:54 Do szpitala trafiła tajemnicza pacjentka. Lekarze po odkryciu jej tajemnicy zdębieli

Pewien szpital w Stanach Zjednoczonych był miejscem niecodziennej sytuacji. Do placówki trafiła pacjentka, którą trudno było zidentyfikować. Lekarze dopiero po pewnych staraniach odkryli jej tajemnicę.W pierwszej chwili mieli bowiem problem, by ustalić jej tożsamość. Kim tak naprawdę była?