Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Urodziny

Urodziny

zdobienie tortu, mężczyzna
17.05.2024 10:40 Tort zepsuł małżeństwo. Gdy postawiła go na stole, rodzina zamarła

Monika od kilku lat żyła w szczęśliwym małżeństwie. Jej mąż zawsze powtarzał, że nie może się doczekać, aż na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Marzył o zostaniu ojcem, jednak gdy do tego doszło, kobieta nie czuła, by sprawdzał się w tej roli. Sądziła, że może przytłaczają go nowe obowiązki, jednak prawda okazała się druzgocząco inna. Chcą się zemścić, zorganizowała dla mężczyzny “niezapomniane” urodziny, na których pogrążył go… tort. Historię opisała na jednym z forów internetowych.

urodziny, dziewczynka
20.03.2024 10:37 Nikt nie przyszedł na urodziny 5-letniej Marysi. Później stało się to

Urodziny są dla każdego dziecka wydarzeniem wyczekiwanym z utęsknieniem, które jeszcze na długo zostaje w ich pamięci. Niestety to wydarzenie nie zawsze jest tak wyjątkowe dla pociech, jak życzyliby sobie tego ich rodzice. 5-letnia Marysia nie miała w swoim przedszkolu wielu przyjaciół. Mimo to zaprosiła całą swoją grupę na urodziny, by świętować ten dzień w towarzystwie znajomych. Niestety nikt z nich nie przyszedł. Jednak to, do czego doszło później, sprawia, że łzy same cisną się do oczu.

Dlaczego nie wolno składać przedwczesnych życzeń, fot. TikTok/marzenadrygacz, Canva/janiecbros, Getty images Signature
29.02.2024 15:12 Dlaczego nie wolno składać przedwczesnych życzeń?

Urodziny, a konkretnie ich data, mają dla wielu osób ogromne znaczenie. Na jej podstawie analizują osobistą numerologię, znaki zodiaku czy układ gwiazd w chwili narodzin. Ten dzień jest także zazwyczaj okazją do świętowania, a bliscy i dalsi znajomi składają solenizantowi życzenia. Jak się jednak okazuje, wokół urodzin krąży wiele przesądów.