Lelum.pl > Zaręczyny

Zaręczyny

pierścionek zaręczynowy
22.10.2021 00:02 Polska gwiazda chciała oszukać wszystkich. Planuje udawane zaręczyny

Dziennikarz Wirtualnej Polski, Patryk Michalski opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis o niecodziennej sytuacji, jaka go spotkała. W jednej z kawiarni spotkał asystenta jednej z polskich celebrytek, który na cały regulator rozmawiał o szczegółach jej udawanych zaręczyn. Tożsamość tej osoby nie jest znana. Ta sytuacja przedstawiła mu obraz funkcjonalności polskiego show-biznesu. Wiadomo, że wkrótce można spodziewać się udawanego związku, tylko kto będzie jego autorem?

Michał Wiśniewski
14.03.2021 17:32 Zaręczyny w rodzinie Wiśniewskiego. Muzyk właśnie podzielił się cudowną nowiną

Michał Wiśniewski opowiedział o radości, jaka spotkała jego rodzinę. Okazało się, że ważna dla niego osoba się zaręczyła. Pokazała tym samym, że o miłość można walczyć w każdym wieku i zawsze może się ona zdarzyć. Na InstaStory Michała Wiśniewskiego ukazał się krótki filmik, gdzie szczęśliwy muzyk dał pochwalić się swojej najukochańszej mamie pierścionkiem zaręczynowym.

Ewa Kasprzyk
20.11.2020 10:42 63-letnia Ewa Kasprzyk przekazała wspaniałą nowinę. Aktorka się zaręczyła „Zastanawiałam się, czy powiedzieć, ale powiem”

Ewa Kasprzyk przekazała swoim fanom bardzo radosną nowinę. W jej życiu doszło do bardzo dużych zmian. Jak przekazuje Super Express, popularna polska aktorka właśnie ogłosiła publicznie, że się zaręczyła. Wybranek jej życia miał wyciągnąć przed artystką pierścionek na wakacjach w Grecji – Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam – przekazuje słowa Ewy portal se.pl. O zaręczynach 63-letniej aktorki poinformował Super Express. Ewa Kasprzyk miała okazać ogromną radość z powodu wielkich zmian, które zaszły w jej życiu podczas pobytu w Grecji. Mimo wcześniejszych wątpliwości zdecydowała się ogłosić publicznie swoje zaręczyny. Kim jest wybranek gwiazdy filmu Kogel-Mogel?

Antek Królikowski
23.08.2020 11:34 Antek Królikowski oświadczył się Joannie Opoździe? Na jej palcu pojawił się spektakularny pierścionek

Antek Królikowski słynie z głośnych, medialnych związków. Ostatnio wiele mówi się o jego potencjalnych zaręczynach z Joanną Opozdą. Aktorka pojawiła się z nowym pierścionkiem na palcu podczas jednego z niedawnych eventów. Czy szczęśliwa para zawrze związek małżeński?Antek Królikowski w ostatnim czasie przeżywa zawodowe odrodzenie. Mogliśmy podziwiać go na ekranach seriali 39 i pół, Przyjaciółki czy Bodo. Wiele korzyści przyniosła mu także współpraca z Patrykiem Vegą. Podobnie aktywny jest w życiu prywatnym. Jego partnerka Joanna Opozda pokazała się z tajemniczym pierścionkiem na palcu.

zaręczyny
21.10.2019 21:12 Znany aktor oświadczył się swojej dziewczynie. Narzeczona jest od niego 39 lat młodsza

Zaręczyny zawarte z dużo młodszą dziewczyną to kolejny etap w życiu znanego aktora. Gwiazdor oświadczył się swojej młodszej o 39 lat partnerce. Dziewczyna pokazała duży pierścionek na palcu, który otrzymała od aktora w czasie wakacji na Hawajach. 65-letni aktor oświadczył się swojej młodszej o 39 lat dziewczynie. Zaręczyny odbyły się na Hawajach, gdzie para wypoczywała. Czy teraz wkrótce się pobiorą?

08.09.2019 19:59 Lekarz poprosił ją o rękę. „Powiedział, że już nigdy nie będę musiała pracować. Postawił tylko jeden warunek”

Lekarz wyznał jej miłość, ale postawił warunki. Ola naprawdę go kocha, ale zastanawia się, czy coś takiego jest normalne. Jej przyjaciółki lubią Tomka i radzą, żeby na pewno zastanowiła się, czy on nie stawia żądań dla jej własnego dobra. Kobieta sama nie wie już, co ma robić, zastanawia się, czy nie jest może przewrażliwiona. Nasza czytelniczka Ola napisała do nas pełna wątpliwości. Jej ukochany, świetnie zarabiający lekarz z dużego miasta ostatnio się jej oświadczył. Ola czuje, że powinna być szczęśliwa, zamiast tego czuje się rozdarta. Tomek deklaruje szczere uczucia wobec niej, ale mężczyzna postawił jej pewne żądania. Czy tak powinna wyglądać miłość?

zaręczyny
21.08.2019 18:14 Piękna gwiazda zaręczyła się! Blond piękność właśnie złamała serce wielu mężczyzn

Zaręczyny były tylko kwestią czasu. Para od samego początku jest w siebie zapatrzona i pomimo odległości, jaka ich teraz dzieli, spędzają razem każdą wolną chwilę. Gwiazda może pochwalić się naprawdę pięknym pierścionkiem. Czy tym razem dojdzie do ślubu? Piękna blond modelka wcześniej złamała kilka męskich serc. Poznali się na początku tego roku, ale to była miłość od pierwszego wejrzenia. Od tamtej pory są niemal nierozłączni, nawet ciągła odległość i podróże, które związane są z pracą jej pracą modelki, nie są w stanie rozdzielić pary. Zaręczyny były utrzymane w tajemnicy, para nie opowiedziała o ich okolicznościach, pochwaliła się jedynie tym, że niedługo wezmą ślub. Pierścionek na palcu modelki wygląda prezentuje się przepięknie.