The Voice of Poland czekają daleko idące zmiany. W 11. edycji programu czekają nas wielkie emocje. Zdjęcie z planu zdradziło wszystko, internauci wskazywali tylko na jeden szczegół. Spekulacje szybko obiegły Internet, już wszystko wiadomo!

Program The Voice of Poland cieszy się niesłabnącą popularnością i na jesień ma ruszyć już 11. edycja znanego show. Tym razem w nieco odświeżonej formule. Czego będą dotyczyły zmiany i jak wpłyną na widowisko?

The Voice of Poland czeka rewolucja

Po wielu zdjęciach, jakie wrzucają trenerzy programu na swoje portale społecznościowe (m.in. Edyta Górniak i Urszula Dudziak), możemy się spodziewać, że dojdzie nowa opcja blokowania innych trenerów. Jak donosi interia.pl po raz pierwszy pojawiła się ona w 14. amerykańskiej edycji The Voice of Poland, w celu zaognienia rywalizacji.

Każdy z trenerów podczas przesłuchania będzie mógł zablokować innego trenera. Zabawa jednak polega na tym, że trzeba to zrobić, zanim ta osoba się odwróci. Należy więc przewidzieć, który z kolegów po fachu będzie chciał odwrócić fotel.

Przycisk ma być używany w momencie, kiedy danemu trenerowi lub trenerce szczególnie zależy na występującym wokaliście. Ta opcja świetnie sprawdziła się w USA oraz Hiszpanii, a jak wypadnie w polskiej wersji The Voice of Poland?

  1. Czy Sylwia Bomba miała operacje plastyczne? Gwiazda „Gogglebox” jeszcze nigdy nie była tak szczera
  2. Niespodziewana reakcja Tomasza Komendy doprowadza do łez. Zobaczył coś, co bardzo go poruszyło i było gestem w jego stronę

Inne zmiany w programie

The Voice of Poland czeka również niewielka rotacja w kadrze programu. Z programem pożegnała się Margaret oraz Kamil Bednarek, a ich miejsca zajęły Urszula Dudziak (która wcześniej była trenerką w The Voice of Seniororaz Edyta Górniak (która powróciła do show po kilkuletniej przerwie).

Prowadząca programu również się zmieniła. Dotychczasową prezenterkę Marcelinę Zawadzką zastąpiła Małgorzata Tomaszewska. Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona.

Jesteście ciekawi, jak nowa funkcja wypadnie w praktyce?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Urszula Dudziak (@urszuladudziak.official)

 Widzicie te „tajemnicze” przyciski na stole?

The Voice of Poland
fot. instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak dodała zdjęcie, w którym poinformowała o powrocie do programu. Tutaj również widać nowe przyciski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich bez wyjątku
  2. Osoba z otoczenia Agaty Dudy się wygadała. Ujawniła, jaka jest Pierwsza Dama, kiedy nikt nie patrzy
  3. Jej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. 68 latach później żona dowiedziała się prawdy
  4. Panna młoda na weselu weszła do pokoju się przebrać. W środku zobaczyła swojego męża na łóżku, nie był sam
  5. Po sieci krąży hitowy, bajecznie prosty, wg najlepszych kucharzy pyszniejszy niż kotlety schabowe przepis. Schab po bałkańsku smakuje cudownie

 

Źródła: instagram.com, interia.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułGwiazda „M jak Miłość” wylądowała w szpitalu. Szybko ucięła spekulacje fanów
Następny artykułMąż Marii Czubaszek zdradził sekret żony. Dopiero po jej śmierci odkrył jej tajemnicę
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.